Úvod > Co chcete dělat? > Vranov nad Dyjí - rybářské etudy pro celou rodinu

Vranov nad Dyjí - rybářské etudy pro celou rodinu

Letní sporty
Chcete-li vyzkoušet osvědčené pstruhové revíry, přijeďte do Vranova. Nemáte rybářský lístek? Nevadí. Zkuste štěstí U Jejkala. Kvalitně zarybněné rybníky (kapři, líni) v NP Podyjí čekají právě na vás. Řadu zajímavých aktivit máme v zásobě i pro vaši rodinu, která ještě kouzlu rybaření nepropadla.

Dyje č. 13 a 14 vás určitě potěší bohatými úlovky pstruhů potočních, pstruhů duhových i lipanů. Pokud se orientujete na mimopstruhové vody, je tu pro vás Dyje č.15 (ÚN Vranov), proslulá zejména kapitálními úlovky dravých ryb (sumci, štiky, candáti, úhoři, boleni). Počkat si tu můžete i na kapry, cejny a další druhy ryb. Revír je pod správou rybářů MO Znojmo.

Zážitky v Podyjí: koupání a vodní sporty na Vranovské přehradě, turistika a cykloturistika v Národním parku Podyjí nebo návštěva historických a kulturních památek (Vranov nad Dyjí, Uherčice, Bítov, Nový Hrádek, Znojemské podzemí).

Za ochutnání určitě stojí i sklenička dobrého moravského vína v některém z vinných sklípků v okolí Znojma. Ubytování přímo v srdci rybářské oblasti je pro vás připraveno ve studiích i apartmánech penzionu Relax s celoročním provozem.

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Apartmány U Zámku ve Vranově nad Dyjí

Apartmány U Zámku ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava