Úvod > Aktuality > 10 nejlepších českých penzionů dle ankety Penzion roku

10 nejlepších českých penzionů dle ankety Penzion roku

Vydáno 18. února 2019 Ubytování
Vítězem již 9. ročníku ankety 4camping.cz s názvem Penzion roku 2018 se staly Apartmány Český ráj u Lomnice nad Popelkou. Anketa "Penzion roku" je prestižní a rozsahem největší tuzemská akce zaměřená na hodnocení kvality služeb v cestovním ruchu. Češi jsou při výběru konkrétního penzionu stále náročnější. Nestačí jim pouze v penzionu přespat, ale dávají přednost zařízením s příjemnou atmosférou, dobrou gastronomií, službami a samozřejmě s čistými pokoji. Celkem mohlo být hodnoceno 6 825 penzionů registrovaných na stránkách Dopenzionu.cz, kde o letošních žebříčcích rozhodlo 10 418 platných hlasů.
Penzion Podhorní mlýn na úpatí Orlických hor

Penzion Podhorní mlýn na úpatí Orlických hor

Rodinný penzion Podhorní mlýn, to je krásné ubytování v Kostelci nad Orlicí v klidové zóně lesoparku Lipová stráň. Chcete vypnout od práce, ruchu města a všech všedních starostí? Pak je penzion Podhorní mlýn to správné místo.

Statek paní Lucie v jižních Čechách

Statek paní Lucie v jižních Čechách

Statek paní Lucie nedaleko Volyně v jižních Čechách nabízí celoroční rekreační ubytování formou pronájmu apartmánů bez služeb i penzionu s plnou penzí.

Ubytování v Penzion U Hrádku ve Znojmě

Ubytování v Penzion U Hrádku ve Znojmě

Penzion U Hrádku nabízí přívětivé a přátelské prostředí moderního rodinného penzionu se službami kvalitního hotelu.

Apartmány na vršku v Horní Libchavě

Apartmány na vršku v Horní Libchavě

Apartmány na vršku jsou postavené z různých dřevěných materiálů a zasazené do malebné přírody podhůří Orlických hor.

Penzion Dana na Benecku v Krkonoších

Penzion Dana na Benecku v Krkonoších

Nekuřácký penzion Dana vám poskytne příjemné prostředí, profesionální přístup a vyhlášenou kuchyni. Leží stranou od centra, takže pro ty, co hledají odpočinek je ideálním řešením. Užijete si zde dostatek klidu v čistém horském prostředí a můžete si vychutnat nádherné výhledy na hřebeny Krkonoš.

Penzion Valtice

Penzion Valtice

Komfortní ubytování v domě z 18. století přímo v historickém centru Valtic.

Penzion Harmonie Rohanov

Penzion Harmonie Rohanov

Penzion Harmonie se nachází u lesa v Rohanově, 5 km od Prachatic a Šumavského národního parku. Nabízí restauraci s letní terasou a venkovní vířivku. V celém penzionu funguje bezplatné Wi-Fi.

Penzion Rak Černá v Pošumaví

Penzion Rak Černá v Pošumaví

Penzion Rak najdete v malé obci Černá v Pošumaví, na břehu Lipenské přehrady. Penzion nabízí hostům moderně zařízené pokoje s nádechem venkovské pohody. V pokojích naleznete TV s plochou obrazovkou, samozřejmostí je Wi-Fi zdarma či venkovní bazén.

Zvonice Hojná Voda

Zvonice Hojná Voda

V Hojné Vodě v Novohradských horách naleznete zrekonstruovanou budovu původně německé školy s malým parkem a renesanční zvonicí. Objekt nabízí možnost ubytování je ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích či v rodinném apartmá.