!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Camping Vranovská pláž
Camping Vranovská pláž
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Camping Vranovská pláž

Kemp Vranovská pláž nabízí různé typy ubytování, od jednoduše zařízených chatek, přes ubytovnu až po komfortní ubytování v penzionu a v mobilheimech, v celkové kapacitě 270 lůžek. Dále je zde připraveno 400 stanových míst a 80 míst pro karavany s možností elektrické přípojky.

Kapacita autokempu Vranovská pláž je 80 karavanových míst s elektrickou přípojkou a 400 stanových míst také s možností elektrické přípojky. Pro stany je vyhrazen prostor jak na slunných místech, tak i ve stínu pod vzrostlými stromy. Parkování osobních vozidel je na určených místech, a v některých částech kempu přímo u stanů a karavanů. Camp je rozdělen sektory na klidnější a rušnější zónu. Pro milovníky táborového ohně jsou připravena centrální táborová ohniště.

Uprostřed areálu kempu se nachází nově postavená bezbariérová budova se sprchami, WC a kuchyňkami. Hygienická zařízení odpovídají evropskému standardu a jsou pečlivě udržována v čistotě a pořádku. Toalety jsou bezplatné a sprchy s teplou vodou je možno využít za poplatek 20 Kč/ 7 minut. V kuchyňkách se nachází elektrické dvouplotýnkové vařiče, mikrovlná trouba, varná konvice, dřezy na mytí nádobí, výlevka na bio odpad. Nádobí zde není. V této budově se také nachází baby room, dále místnost s automatickou pračkou (za poplatek) a výlevkou chemických WC. Přímo v areálu se nachází dvě samoobsluhy s potravinami a se smíšeným zbožím, čtyři restaurace, stánky s rychlým občerstvením – míchané nápoje, zmrzlina, langoše, atd.

Rekreační areál nabízí koupání v nádherném prostředí a čisté vodě. K vodním radovánkám láká tobogán, nově vodní trampolína a škola windsurfingu, dále půjčovna loděk, vodních šlapadel a elektrolodí, horských kol a nejrůznějších sportovních potřeb. Každý den můžete navštívit lanový park. Za příznivého počasí se návštěvníkům zdarma promítají filmy v letním kině přímo na pláži, a to 5x v týdnu.

Vranovská přehrada v sobě skrývá velké a nejrozmanitější množství druhů ryb a je jen na vás, přijít se o tom přesvědčit. Rybářské lístky je možné zakoupit ve Vranově nad Dyjí v penzionu Drops.

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava