!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Dovolená ve Vranově nad Dyjí
Gurmánská turistika

Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Pro mladé i dříve narozené milovníky přírody, tradičního jídla, vína, turistiky, cykloturistiky, historických i kulturních památek, rybaření a vodních sportů je Vranov nad Dyjí ideální cíl dovolené.
Prožijte nezapomenutelnou dovolenou ve Vranově nad Dyjí, která uspokojí jakékoliv vaše potřeby. Od krásné procházky až po řádění ve vodách Vranovské přehrady. Každého, kdo přijede do Vranova nad Dyjí, nadchne krásný zámek, který se tyčí nad městečkem. Tento zámek by měl být jedním z vašich prvních cílů k výletu. Je to ale jen kapka v moři nesčetných možností pro výlety a návštěvy kulturních akcí, které se na Znojemsku konají a dají navštívit.

Za všemi těmito aktivitami můžete vyrazit ze Zámeckého hotelu. Tento starobylý hotel, najdete ve Vranově nad Dyjí, v malebném údolí řeky Dyje. Zámecký hotel nabízí k ubytování 23 pokojů, které jsou rozděleny na dvou až čtyřlůžkové, a dále 2 nádherné apartmány. Celkem Zámecký hotel nabízí možnost ubytování až 65 lidem. Součástí hotelu je také restaurace, malý salónek s kapacitou 20 osob, konferenční sál pro 100 osob a vinárna a letní terasa s výhledem na zámek

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Apartmány U Zámku ve Vranově nad Dyjí

Apartmány U Zámku ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Camping Vranovská pláž

Camping Vranovská pláž

Šumná, Jižní Morava