!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Apartmány U Zámku ve Vranově nad Dyjí
Ubytování

Apartmány U Zámku ve Vranově nad Dyjí

Barokní dům, dnes nově zrekonstruovaný na penzion, se nachází v těsném sousedství Státního zámku Vranov nad Dyjí v Národním parku Podyjí. Penzion nabízí exkluzivní ubytování v klidném prostředí krás zámeckého lesoparku.
Penzion Apartmány U Zámku se nachází blízko zámku Vranov nad Dyjí v Národním parku Podyjí. Rekonstrukce domu získala ocenění v anketě Dobrý skutek pro Podyjí 2013, pořádanou správou Národního parku Podyjí, za zdařilou úpravu stavby respektující kulturní hodnoty domu.

Penzion nabízí klidné ubytování v apartmánech s obytnou plochou až 50 m2 a s výhledem na zámek. Každý z apartmánů je zařízen v jiném stylu a je vybaven historickým nábytkem, kuchyňkou a hygienickým zázemím. V dobově rekonstruovaném interiéru objektu zůstaly zachovány i původní klenby.

Hostům je k dispozici bazén s mořskou vodou, zahrada a letní kuchyně s grilem. Pro cyklisty je připravena zdarma úschovna kol a informační materiály o cyklistických stezkách. Apartmány mají svá parkovací místa. Samozřejmostí je bezdrátový internet (WiFi) na pokoji.
Zobrazit více

Provozovatel

Marika Šebelová

Felicino údolí 101
671 03 Vranov nad Dyjí
Tel.:
+420 724 148 546
Tel.:
+420 607 555 202
Email:
info@apartmanyuza...
WWW:
www.apartmanyuzam...
GPS:
48,892818 15,808081
 
 

Vstupné

Cena: 350 Kč

Poznámka:Cena za rodinné apartmá na osobu a noc.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Camping Vranovská pláž

Camping Vranovská pláž

Šumná, Jižní Morava