Úvod > Co chcete dělat? > Volareza – hotel Vranov na břehu vranovské přehrady
Hotel jižní strana
"> Hotel jižní strana "> Hotel pokoj 2.patro "> Hotel recepce "> Hotel pokoj 4.patro "> sociální zarízení pokoj "> hotelová jídelna-snídane "> Kavárna "> Pergola u kavárny "> Grilování "> Wellness centrum "> Masáže "> Vírivka "> Sauna "> Squash "> Fitness "> Antuková hrište "> Detské hrište "> Stolní tenis "> Minigolf "> Detská herna
+ Přidat foto
Ubytování

Volareza – hotel Vranov na břehu vranovské přehrady

Volareza – hotel Vranov nabízí ubytování na břehu vranovské přehrady v překrásné přírodě jižní Moravy. Svým zázemím a poskytovanými službami je vhodný pro rodinou rekreaci, ale také ozdravné a wellness pobyty. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.
Areál hotelu ležící na břehu Vranovské přehrady je vhodný pro rodinnou rekreaci (dětské hřiště, dětská herna)a wellness pobyty. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, WC a sprchou, televizí se satelitním příjmem, chladničkou a balkonem s výhledem na jezero. Klientům je k dispozici wellness (vířivka, sauna, infrasauna, masáže, lymfoven, fitness, squash). Ke sportování nabízí tenisový, volejbalový kurt, půjčovnu kol, minigolf.

V blízkosti hotelu jsou umístěny čtyřlůžkové chaty. Každá chata má dva dvoulůžkové pokoje, předsíňku, za ní WC a sprchu, televizi se satelitním příjmem a chladničku. Pobyty jsou poskytovány se snídaní formou bufetu s možností dokoupení obědů a večeří, objednávkou den předem nebo z výběru jídelního lístku minutkové kuchyně.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Apartmány U Zámku ve Vranově nad Dyjí

Apartmány U Zámku ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Camping Vranovská pláž

Camping Vranovská pláž

Šumná, Jižní Morava