Úvod > Co chcete dělat? > Strašidelný dům Prague Fear House
Zážitky

Strašidelný dům Prague Fear House

Strašidelný dům s názvem Prague Fear House vám otevírá své brány do světa hororu a adrenalinu, a to přímo v centru Prahy, ve známé Vodičkově ulici.
Prague Fear House (Pražský dům hrůzy) je prvním domem hrůzy ve střední Evropě a návštěvníkům nabízí novou turistickou atrakci a "nezapomenutelný" zážitek. Děs nahánějící expozice se nachází v suterénních prostorech ve Vodičkově ulici na ploše více než 800 m2, kde se podíváte do očí opravdovému strachu.

Dům hrůzy láká na hraný příběh o sadistickém nacistovi Karlu Hermannovi, který mučí děti a ukrývá před Hitlerem židovskou manželku. Má být tak strašidelný, že dostanete heslo, při jehož vyslovení vás organizátoři dostanou ihned ven. Příběh se odehrává ve dvou úrovních – na tu náročnější, zvanou "hard core", se však nedostane nikdo, komu ještě nebylo osmnáct let. Pořadatelé počítají i s tím, že někdo z příchozích svůj strach nezvládne. Oproti základní verzi trvá "verze hard" delší dobu, a jak název značí, je i náročnější. Herci se kromě strašení mohou s účastníkem dostat i do fyzického kontaktu. „Hard“ verze prohlídky standardně trvá 30 minut a účastnit se jí může pouze 1 osoba, která dosáhla věkové hranice 18 let.

Slůvko záchrany tak má svůj důvod. Před samotnou prohlídkou jsou návštěvníci usazeni ke kulatému stolu, kde se jim řekne příběh domu a kde také pomocí tabletu stanoví, čeho se nejvíce obávají a z čeho mají opravdu strach. Podle odpovědí se podoba hororové procházky přizpůsobí tak, aby z návštěvníka „vyždímala veškeré emoce“.

Součástí Prague Fear House je i podzemní interaktivní hororový bar. Čeká vás zde speciálně sestavené menu v podobě hororových drinků a pokrmů. V centru Prahy si tak můžete vychutnat barové prostředí plné hororových rekvizit, okořeněné v tomto případě velkou dávkou nepopsatelně mrazivé energie.
Zobrazit více