Úvod > Co chcete dělat? > Iyengar Yoga Institut Praha
Životní styl

Iyengar Yoga Institut Praha

V centru Prahy, na ulici Vodičkova, najdete Iyengar Yoga Institut Praha, zaměřený na Iyengar jógu, relaxaci a meditaci. Institut dále pořádá řadu mezinárodních workshopů, dovolených s jógou a učitelské kurzy.
Iyengar Yoga Institut naleznete v centru Prahy poblíž Václavského náměstí, v harmonickém a inspirativním prostředí překrásného Hlávkova domu z 19. století. V klidném a tichém prostředí vnitrobloku je prostorná recepce, 2 šatny, 2 sprchy a WC. Velký sál nabízí jógovou praxi pro cca 50 osob, plovoucí podlahou, pomůcky a závěsy pro Iyengar jógu, velké větráky a denní světlo. Malý sál je vhodný pro cca 20 osob a má obdobné vybavení.

Unikátní na tomto studiu je intenzivní zaměření na Iyengar jógu. Majitelka a zároveň hlavní lektorka Helena Kubrychtová – Bártová je jediná v České republice, kdo v propracovaném vzdělávacím systému Iyengar jógy dosáhl až na úroveň Intermediate Senior 1. Iyengar jóga je směr jógy, známý a oblíbený pro své zaměření na detail a precizní nastavení pozice (ásány). Tento unikátní systém byl vytvořen mistrem B.K.S. Iyengarem, žákem zakladatele moderní jógy T. Krishnamacharyi.

Studio dále nabízí lekce Yoga Therapy, Gravid jógy a dětské jógy i prodej pomůcek a doplňků na jógu. Plný dopolední a odpolední rozvrh 6 dní v týdnu. V Iyengar Yoga Insitutu Praha si nadšení objevovatelé jógy mohou vybrat z široké nabídky otevřených lekcí pro všechny úrovně pokročilosti, individuálních lekcí nebo mezinárodních a tuzemských workshopů či učitelských kurzů.
 

Provozovatel

Yogajoga s.r.o.

Vodičkova 15
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 775 237 930
Email:
info@yogajoga.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.iyengarjogapr...
GPS:
50,080130 14,423240
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

1,5 hodiny