!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Rohozecká Restaurace
Gurmánská turistika

Rohozecká Restaurace

Navštivte domovskou restauraci Pivovaru Rohozec a vychutnejte si rohozecké pivo přímo z tanku, které nikde jinde nenajdete. Nabízíme denní i stálé menu včetně širokého sortimentu piva Rohozec.
Najdete nás přímo v areálu Pivovaru Rohozec na Malém Rohozci v Turnově. Jsme jediná a zároveň první restaurace, která má rohozecké tankové pivo! Základem našich jídel jsou kvalitní suroviny, protože jak říkaly naše babičky: „Co jde do hrnce, jde taky z hrnce!“ Proto se pro přípravu našich jídel snažíme využít suroviny od lokálních dodavatelů a farmářů.

Vnitřní část restaurace má kapacitu 120 míst, z toho 40 se jich nachází v odděleném salónku. Venkovní terasa poskytuje 80 míst a speciální venkovní salónek "Vagón" disponuje 40 místy.

Naplánujte si u nás váš firemní večírek! Využít můžete celé restaurace, nebo odděleného salónku pro menší skupiny. Rádi pro vás připravíme občerstvení na míru. Náš zákazník, náš pán.
 
Je libo svatbu nebo rodinnou oslavu. Oslavte s námi váš den D! Netradiční prostředí obzvláštní
oslavy, které se tak stanou nezapomenutelnými zážitky! Skvělá gastronomie, kterou přizpůsobíme vašim požadavkům, živá hudba a doplňkové služby včetně výzdoby, to vše nechte v naší režii.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí