!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Statek Ondříkovice v Českém ráji
Ubytování

Statek Ondříkovice v Českém ráji

Celoroční pronájem nabízí s citem zrekonstruovaný starobylý statek, ležící na okraji malé vesničky Ondříkovice v Českém ráji. Kromě skvělého ubytování v rustikálním stylu si zde užijete i velkou oplocenou zahradu s rybníkem a sadem.
Statek Ondříkovice, který se nachází nedaleko Malé Skály, nabízí celoroční pronájem v krásně zrekonstruovaném starobylýém statku, uprostřed Českého ráje. Ubytování zde je vhodné pro svatby a svatební hostiny, firemní akce, školy v přírodě, školní výlety, školení, semináře, jazykové kurzy, hudební a malířské dílny a samozřejmě, rekreační pobyty. Lze domluvit také pořádání rodinných oslav, výstavy nebo koncertů.
 
Kapacita objektu je max. 50 lůžek, k dispozici vám bude velká oplocená zahrada 1 ha s rybníkem a sadem. V nabídce nechybí ani možnost sportovních her (fotbal, koně, stolní tenis, rafty, kola atd...). Vybrat si můžete ze 2, 3, 4, 5 lůžkových pokojů se sociálním zařízením. Je zde 9 samostatných koupelen (sprchový kout, umyvadlo, WC), vybavená společná kuchyňka, krb, společenská místnost a jídelna. Zaparkovat svého plechového miláčka můžete přímo u objektu. Provozovatelé vám navíc nabízejí možnost grilování mas a selete nebo uspořádání zahradní party formou rautu.
 
V blízkosti objektu vede cyklostezka, nedaleko zřícenina hradu Frýdštejn, rozhledna Kopanina, Drábovna – pravěké sídliště, Dlaskův statek Dolánky u Turnova, Boučkův statek Malá Skála, koupaliště a sjezdovka Frýdštejn, Turnov 6 km, Liberec 20 km, Praha 90 km. Není problém zajištění raftů (pro splouvání řeky Jizery).
Zobrazit více

Provozovatel

Statek Ondříkovice

Ondříkovice 4
468 32 Frýdštejn
Tel.:
+420 737 637 211
Email:
statekondrikovice...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.statekondriko...
GPS:
50,625526 15,161224
 
Region:
Český ráj
Oblast:
Český ráj
 

Vstupné

Cena: 350 Kč

Snížená cena: 250 Kč

Poznámka:lůžko - dospělý od 350 Kč/noc, lůžko - dítě do 15 od 250 Kč/noc

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování na farmě Necpalová

Ubytování na farmě Necpalová

Turnov, Český ráj
Rohozecká Restaurace

Rohozecká Restaurace

Turnov, Český ráj
Pivovar Rohozec v Turnově

Pivovar Rohozec v Turnově

Turnov, Český ráj