Úvod > Co chcete dělat? > Kemp Dolánky v romantickém údolí Jizery
Ubytování

Kemp Dolánky v romantickém údolí Jizery

Autocamp slouží především turistům, vodákům a rodinám s dětmi, kteří si pro své přenocování zvolili stan nebo karavan. Na široké travnaté ploše hned vedle šumícího jezu můžete trávit příjemné chvíle odpočinku i vodních radovánek.
Možnost ubytovat se ve stanu je kdekoli v kempu na louce, případně i s automobilem. Jsou zde k dispozici ohniště a grilly. Areál kempu dále nabízí dětské hřiště, umývárnu se sprchami, občerstvení i půjčovnu sportovních potřeb. Poblíž kempu jsou dvě restaurace i vlaková zastávka. Areál kempu je nedaleko města Turnov, kam se můžete vypravit za nákupy – pěšky nebo na námi zapůjčených koloběžkách. Během pobytu v kempu můžete navštívit Dlaskův statek, ten najdete přímo nad kempem, nebo se projít příjemnou naučnou stezkou k zámku Hrubý Rohozec, spatřit vyvěrající vodu u Bartošovy pece nebo si zajít na oběd či večeři do Penzionu Křížky.

Cyklostezka Greenway Jizera, která prochází přímo nad kempem, propojuje obce Dolánky, Malá Skála a Líšný. Její trasa prochází krásným údolím Jizery, přes obec Rakousy až na Malou Skálu, kde vás dovede až k naší největší základně Žlutá Plovárna.

Kemp Dolánky je součástí sítě služeb Sundisk family/Žluté plovárny a díky tomu můžete využívat slevy na všechny sportovní aktivity, které náš sportovně rekreační areál nabízí. Patří sem největší půjčovna lodí na Jizeře (kanoe, rafty, kajaky, paddleboardy), půjčovna koloběžek, lanové centrum a mnoho dalšího. Přímo v areálu kempu je informační středisko s půjčovnou koloběžek a možnosti objednání všech našich služeb.

Provozovatel

Sundisk Family Kemp Dolánky

Dolánky u Turnova
511 01 Turnov
Tel.:
+420 775 580 388
Email:
info@kempdolanky.cz
Facebook:
https://www.cs-cz...
WWW:
www.kempdolanky.cz
GPS:
50,602875 15,171361
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Český ráj
Město:
Turnov
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn

Turnov, Liberecký kraj
Rohozecká Restaurace

Rohozecká Restaurace

Turnov, Liberecký kraj