Úvod > Co chcete dělat? > Francouzský brunch v Chagall´s Club Restaurantu
Gurmánská turistika

Francouzský brunch v Chagall´s Club Restaurantu

Přijďte do Chagall´s Club Restaurantu okusit pravou francouzskou atmosféru, ochutnat místní delikatesy a poslechnout si živou hudbu, francouzské šansony. Pro rodiny s dětmi je připraven dětský koutek se školou vaření pod vedením zdejšího kuchaře.

Přijďte okusit pravou francouzskou atmosféru. Těšit se můžete na vybrané pochoutky jako je například marinovaný uzený losos, koprový Créme fraiche, toast; Quiche s kozím sýrem; Quiche špenátový; francouzský tatarský biftek; kachní rillettes; francouzská cibulová polévka; hovězí roastbeef s majonézou z francouzské hořčice; slaný závin z listového těsta; listový salát s citrusy a avokádem; nicoise salát; paštika pečená v těstě; Tartare z lososa, které se podávají formou bufetu.

Servírovanými chody je potom rybí Bouillabaisse s omáčkou Rouille; foie gras steak, jablka; Ratatouille; Coq au vin (kohout na víně); hovězí roštěná pečená na nízkou teplotu, variace brambor, pepřová omáčka; šneci po burgundsku.

Mezi dezerty nechybí čokoládový mousse s kandovaným ovocem a oříšky, Créme Brulée z čaje Dammann, jablečný Tarte Tatin, ovocné košíčky či sorbety.