!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Apartmá Staré Město Praha

Apartmá Staré Město Praha

Ubytování
Chateau Mcely představuje nový elegantní Apartment v secesním domě z roku 1913 na Starém Městě v Praze.
Apartmá o rozloze 180 metrů čtverečných umožňuje dokonalé spojení zámeckého zážitku uprostřed polabské přírody se stověžatou Prahou, jen necelou hodinu jízdy od sebe. Mcelský nadčasový design Inéz Cusumano a klapot koňských kopyt pod okny na rohu ulice U Staré školy, na dosah Pařížské promenády, předurčuje výjimečný prožitek.   

Za vysokými vchodovými dveřmi se rozprostírá staré historické schodiště s výtahem. Ve třetím patře po otevření dvoukřídlých vstupních dveří samotného apartmá se hosté ocitnou v hale s plně vybavenou bílou kuchyní, určenou nejen pro pohodlí hostů, ale především k vaření šéfkuchaře Honzy Štěrby a jeho týmu pro pražské hosty při speciálních večeřích v úzkém kruhu. Zdobná hedvábná ručně malovaná tapeta zve ke vstupu do prostorného obývacího pokoje s jídelnou, obrazy s anděly, otevřeným krbem, klavírem a oblým výklenkem s výhledem do ulice s typickou pražskou dlažbou. Po projití obývacího pokoje hosty čeká hlavní ložnice s ručně šitým čelem postele a harfou, ze které se vstoupí přímo do velkorysé koupelny. Čtenáře uchvátí knihovna s pracovnou, která navazuje na druhou ložnici s typickým zámeckým hortenziovým motivem a přilehlou koupelnou. Vysoké bílé stropy, zdobené štuky, světlé tóny, velký prosvětlený průchozí prostor, exkluzivní nábytek, sklo Moser a přírodní poctivé materiály vše rámují do obrazu historického bytu v moderním soudobném citlivém šarmu.
 
Apartmá velmi pohodlně ubytuje dvojici k romantickému zážitku, ale i rodinu s dětmi. Je ideální k poznávacím pobytům, ubytování významných obchodních partnerů či přátel, k incentivním jednodenním zážitkům od večeře s klavírem připravované přímo před hosty, po dámský den snů s masážemi rukou a šíje, tvořivými workshopy či tematickými diskuzemi a přednáškami až po malé konferenční jednání a významné porady, u kterých je příjemné inspirativní prostředí předpokladem třeba k vyřešení zdánlivě neřešitelných problémů.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 2. 2020