Úvod > Co chcete dělat? > Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely
Ubytování

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Nový elegantní apartmán v secesním domě na Starém Městě v Praze. Byt o rozloze 180 metrů čtverečných umožňuje dokonalé spojení zážitku se stověžatou Prahou. Výjimečný prožitek romantiky ve dvou i radostné chvíle rodiny s dětmi.
Chateau Mcely představuje apartmá, které umožňuje dokonalé spojení zážitku se stověžatou Prahou. Mcelský nadčasový design Inéz Cusumano a klapot koňských kopyt pod okny na rohu ulice U Staré školy, na dosah Pařížské promenády, předurčuje výjimečný prožitek.

Za vysokými vchodovými dveřmi se rozprostírá staré historické schodiště s výtahem. Ve třetím patře po otevření dvoukřídlých vstupních dveří samotného apartmá se hosté ocitnou v hale s plně vybavenou bílou kuchyní pro pohodlí hostů. Zdobná hedvábná ručně malovaná tapeta zve ke vstupu do prostorného obývacího pokoje s jídelnou, obrazy s anděly, otevřeným krbem, klavírem a oblým výklenkem s výhledem. Hlavní ložnice je s ručně šitým čelem postele a harfou, ze které se vstoupí přímo do velkorysé koupelnyKnihovna s pracovnou, která navazuje na druhou ložnici s typickým mcelským hortenziovým motivem a přilehlou koupelnou. Vysoké bílé stropy zdobené štuky, velký prosvětlený prostor, exkluzivní nábytek, sklo Moser a přírodní poctivé materiály vše rámují do obrazu historického bytu v moderním, citlivém šarmu.

Apartmá velmi pohodlně ubytuje dvojici k romantickému zážitku, ale i rodinu s dětmi. Je ideální k poznávacím pobytům, ubytování významných obchodních partnerů či přátel, k incentivním jednodenním zážitkům od večeře s klavírem připravované přímo před hosty, po dámský den snů s masážemi rukou a šíje, tvořivými workshopy či tematickými diskuzemi a přednáškami až po malé konferenční jednání a významné porady, u kterých je příjemné inspirativní prostředí předpokladem třeba k vyřešení zdánlivě neřešitelných problémů.

Pro cenovou nabídku Vašeho pobytu nebo firemní akce kontaktujte Chateau Mcely na Chateau@ChateauMcely.com.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Casa de Carli

Casa de Carli

Praha 1, Praha
Restaurace La Veranda

Restaurace La Veranda

Praha 1, Praha
Restaurace AsianTemple

Restaurace AsianTemple

Praha 1, Praha