Úvod > Co chcete dělat? > Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely
Ubytování

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Nový elegantní apartmán v secesním domě na Starém Městě v Praze. Byt o rozloze 180 metrů čtverečných umožňuje dokonalé spojení zážitku se stověžatou Prahou. Výjimečný prožitek romantiky ve dvou i radostné chvíle rodiny s dětmi.
Chateau Mcely představuje apartmá, které umožňuje dokonalé spojení zážitku se stověžatou Prahou. Mcelský nadčasový design Inéz Cusumano a klapot koňských kopyt pod okny na rohu ulice U Staré školy, na dosah Pařížské promenády, předurčuje výjimečný prožitek.

Za vysokými vchodovými dveřmi se rozprostírá staré historické schodiště s výtahem. Ve třetím patře po otevření dvoukřídlých vstupních dveří samotného apartmá se hosté ocitnou v hale s plně vybavenou bílou kuchyní pro pohodlí hostů. Zdobná hedvábná ručně malovaná tapeta zve ke vstupu do prostorného obývacího pokoje s jídelnou, obrazy s anděly, otevřeným krbem, klavírem a oblým výklenkem s výhledem. Hlavní ložnice je s ručně šitým čelem postele a harfou, ze které se vstoupí přímo do velkorysé koupelnyKnihovna s pracovnou, která navazuje na druhou ložnici s typickým mcelským hortenziovým motivem a přilehlou koupelnou. Vysoké bílé stropy zdobené štuky, velký prosvětlený prostor, exkluzivní nábytek, sklo Moser a přírodní poctivé materiály vše rámují do obrazu historického bytu v moderním, citlivém šarmu.

Apartmá velmi pohodlně ubytuje dvojici k romantickému zážitku, ale i rodinu s dětmi. Je ideální také k poznávacím pobytům či ubytování významných obchodních partnerů či přátel.

Provozovatel

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

U Staré školy
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 325 600 095
Email:
chateau@chateaumc...
Email:
coordinator@chate...
WWW:
https://www.chate...
GPS:
50,090345 14,421115
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí