Úvod > Co chcete dělat? > Pivotéka Pípa Beer Story v Praze

Pivotéka Pípa Beer Story v Praze

Gurmánská turistika
Pivotéka Pípa Beer Story je součástí nově otevřeného Food Story, kde najdete i bistro, prodejnu potravin a rychlé občerstvení, celé je to součástí komplexu Tržnice Dlouhá 14. Na pivním listu nabízí až 160 druhů piv ze všech koutů Česka i světa.
Pivotéka Pípa Beer Story v Praze je součástí konceptu Food Story Dlouhá 14, který se nachází na rohu ulic Masná a Dlouhá. Samotná pivotéka je umístěná ve spodním patře Food Story. Hlavním mottem pivotéky Pípa Beer Story je pivo s rodokmenem. Tomu odpovídá i výběr a vyhledávání piv na pivní list. Cílem je zákazníkům nabídnout ta nejlepší piva z naší země i ze zemí, kde je pivovarnictví na vysoké úrovni. Proto zde najdete i výběr piv belgických nebo německých.

Nabídka piv na čepu se průběžně mění a odráží aktuální trendy a novinky ze světa piva. Na pípě je vždy osm piv dle aktuální nabídky. Nechybí zde největší novinky z pivního světa a to nejlepší z českých minipivovarů. Z těch pražských tu ochutnáte například pivo z pětice pražských pivovarů – z Vinohradského, Jihoměstského a Břevnovského pivovaru, pivovaru u Bulovky i z Lužin. Do budoucna Pípa Beer Story plánuje i vlastní pivo.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 8. 2020