Úvod > Co chcete dělat? > Mysterius Hotel Carnival Praha
Mysterius Hotel Carnival Praha
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Mysterius Hotel Carnival Praha

Ubytování
Pokud hledáte v Praze mystická místa, tak v hotelu Mysterius Carnival jste na správné adrese. Hotel se nachází v samém srdci Starého Města, nedaleko Staroměstského náměstí, obklopen samými architektonickými skvosty.
Hotel Mysterius Carnival nabízí devět plně vybavených apartmánů a tři dvoulůžkové pokoje v tiché uličce Starého Města. Všechna okna nabízejí výhled do Masné ulice nebo na kostel svatého Jakuba.

Jen několik minut pěšky a můžete z Karlova mostu obdivovat panorama Pražského hradu, Staroměstský orloj nebo si prohlédnout židovský hřbitov. V hotelu Mysterius Carnival vás bude genius loci zlaté Prahy objímat 24 hodin.

Rohová funkcionalistická budova hotelu postavená v první polovině minulého století prošla kompletní rekonstrukcí při zachování původních cenných architektonických prvků, jako jsou například mramorová obložení lobby hotelu, chodeb a schodiště.

V současné podobě dvoupokojové apartmány a hotelové pokoje zajistí hostům hotelu maximální komfort. Všechny apartmány a pokoje jsou nekuřácké.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 8. 2019