Úvod > Co chcete dělat? > La Casa Blů – podnik, který znáte z filmu Samotáři
Gurmánská turistika

La Casa Blů – podnik, který znáte z filmu Samotáři

La Casa Blů založena roku 1996 chilským Pražákem a současným většinovým majitelem Jorgem Zúňigou Pavlovem a jeho tehdejším společníkem je jedinečné místo v Praze.
Je to malá oáza, kde se střetávají rozličné kultury, jazyky a myšlenky, doprovázeny vřelou péčí obsluhy a tím zvláštním kouzlem Latinské Ameriky. Přijď k nám a staň se součástí této ojedinělé atmosféry, kde byl natočen kultovní film Samotáři. Dnes, Jorge a jeho současný společník Cristian Reta, spolu se všemi kolegy z 11 zemí světa, se těší na vás…

Hned jak vstoupíte, váš zrak okamžitě upoutá bar. To je v restauračních zařízeních celkem běžné, ale tenhle má svůj příběh. Ano, je to přesně ten bar, na kterém barmanka Vesna předváděla kouzlo body shotu! Nepamatujete si, o co přesně jde? Neváhejte se informovat, rozhodně nebudete první, ani poslední. Útulná atmosféra La Casa Blů prostupuje celým filmem. Tady se postava Jiřího Macháčka dokonce málem vzdala hulení. Pro nedopalek se nakonec vrátil, takže ho po zemi nehledejte a dejte si radši něco dobrého k jídlu. Pokud jste sami, můžete si pochutnat na speciálním menu pro samotáře.