Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Dětský klub Orangery Park na Praze 6
Zážitky

Dětský klub Orangery Park na Praze 6

Exkluzivní prostředí Orangery Parku v těsné blízkosti parku Stromovka napomáhá při výchově dětí ke vztahu k přírodě, výukový program se zaměřuje na celkový rozvoj osobnosti dítěte a všech jejích aspektů.
Dětský klub Orangery Park se nachází v ekluzivním prostředí, v těsné blízkosti parku Stromovka. V Orangery parku rodiče ocení především malý kolektiv, který zajistí individuální přístup pedagogů. V třídě je zařazena výuka anglického jazyka vedena rodilým mluvčím. Třídy jsou vybavené interaktivními hračkami, nástroji, moderními učebními pomůckami a počítači.

Výukový program školky se zaměřuje na celkový rozvoj osobnosti dítěte a všech jejích aspektů. Rozvoj smyslu pro spolupráci a empatii vidí ve skupinové práci sdílení věcí, hraček i pocitů. Ve školce pomáhají dětem s vyjádřením jejich pocitů, nálad a příčin toho, proč jsou rozzlobené nebo rozrušené. Učitelé vytvářejí ve školce příjemnou atmosféru a jednají s dětmi přátelsky a s porozuměním. Pomáhají dětem objevit a rozvinout v nich řadu pocitů a dojmů, které jsou pro jejich rozvoj velmi důležité. Děti jsou povzbuzovány k rozvoji obratnosti v jejich osobním tempu a v bezpečném prostředí.

Studijní plán Orangery parku je založen na tematických okruzích, které děti studují. Daná témata jsou vybírána přiměřeně k věku a prolínají se veškerými aktivitami během dne. Pedagogové se snaží přiblížit témata dětem pomocí obrázků, her, písniček, divadla či cestováním.

Provozovatel

Orangery s.r.o.

Gotthardská 8
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 725 759 700
Email:
info@orangerypark.cz
WWW:
www.orangerypark.cz
GPS:
50,104330 14,409602
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
Tipy na výlet:
Praha 6 a okolí
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Betlémy 2022 – Kostel sv. Gotharda Praha 6

V kostele na levém bočním oltáři bývá stavěn půvabný betlém Františka Charváta z Kutné Hory.
Praha 6, Praha

Nejkrásnější české knihy roku 2021

Výstava nejkrásnějších českých knih roku 2021 zahajuje provoz nového Muzea literatury.
Praha, Praha

Vily slavných osobností v Bubenči

První z procházek pražskou vilovou kolonií Bubeneč povede po stopách konzervativnějších stavebníků obývajících domy v okolí bývalé usedlosti Zátorka.
Praha 6, Praha

Open House Praha 2023

Festival otevřených budov je dnes již tradičním architektonickým svátkem, který umožňuje zdarma prozkoumat skryté poklady města a užít si neopakovatelnou atmosféru pospolitosti a nadšení z poznávání míst.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Kostel sv. Gotharda v Bubenči

Kostel je vystavěn v klasicistním stylu. Jedná se o jedinou sakrální stavbu tohoto druhu na území Prahy. Původně se u kostela sv. Gotharda nacházel i hřbitov. V bezprostřední blízkosti je též legendární hospoda Na Slamníku.
Praha 6, Praha

Cesty za uměním se společností ARS VIVA

Poznávací cesty po České republice jsou příležitostí poznat zajímavá místa v doprovodu a s výkladem odborníků a mezi lidmi, kteří mají podobné zájmy – výtvarné umění, architekturu, archeologii a historii.
Praha 6, Praha

Arthouse Hejtmánek – galerie a aukční dům

Bubenečský Arthouse – překrásná vila ze 17. století manželů Tomáše a Marie Hejtmánkových – v současnosti slouží jako aukční dům a galerie. Vila se návštěvníkům otevírá pouze při příležitosti výstav nebo pravidelně pořádaných aukcí a je důstojným domovem pro umění, starožitnosti a design.
Praha 6, Praha

Socha svaté Ludmily na Karlově mostu

Socha sv. Ludmily vznikla někdy po roce 1720 v dílně některého z následovníků či učedníků Matyáše Bernarda Brauna,
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hostinec Na Slamníku

Bubenečská hospoda „Na Slamníku“ je skutečná pražská legenda, kultovní hospoda už od 60.let, hrdá na svojí dlouholetou historii. Jedná se o jednu z nejstarších stále fungujících hospod v Praze.
Praha 6, Praha

Kavárna Potrvá v Dejvicích

Kavárna Potrvá se nachází ve sklepních prostorách činžovního domu v pražských Dejvicích.
Praha 6, Praha

Cukrárna Alchymista v Bubenči

Alchymista je nekuřácká, retro cukrárna – kavárna – čajovna na Letné. Sídlí v ulici Jana Zajíc, blízko stadionu Sparta. Její interiér je nádherný, obsluha příjemná a zákusky určitě stojí za ochutnání. Navíc má Alchymista i Muzeum kávy a také čarokrásnou zahradu.
Praha 7, Praha

Ristorante da Emanuel

Da Emanuel je podnik s přátelskou a uvolněnou atmosférou v pražských Dejvicích. Útulný interiér s cihlovou klenbou nabízí výhled skrze prosklenou výlohu do malé letní předzahrádky. Restaurace je tu už od roku 1998 a za tu dobu ve všech směrech dospěla.
Praha 6, Praha