Úvod > Co chcete dělat? > Dětský klub Orangery Park na Praze 6

Dětský klub Orangery Park na Praze 6

Zážitky
Exkluzivní prostředí Orangery Parku v těsné blízkosti parku Stromovka napomáhá při výchově dětí ke vztahu k přírodě, výukový program se zaměřuje na celkový rozvoj osobnosti dítěte a všech jejích aspektů.
Dětský klub Orangery Park se nachází v ekluzivním prostředí, v těsné blízkosti parku Stromovka. V Orangery parku rodiče ocení především malý kolektiv, který zajistí individuální přístup pedagogů. V třídě je zařazena výuka anglického jazyka vedena rodilým mluvčím. Třídy jsou vybavené interaktivními hračkami, nástroji, moderními učebními pomůckami a počítači.

Výukový program školky se zaměřuje na celkový rozvoj osobnosti dítěte a všech jejích aspektů. Rozvoj smyslu pro spolupráci a empatii vidí ve skupinové práci sdílení věcí, hraček i pocitů. Ve školce pomáhají dětem s vyjádřením jejich pocitů, nálad a příčin toho, proč jsou rozzlobené nebo rozrušené. Učitelé vytvářejí ve školce příjemnou atmosféru a jednají s dětmi přátelsky a s porozuměním. Pomáhají dětem objevit a rozvinout v nich řadu pocitů a dojmů, které jsou pro jejich rozvoj velmi důležité. Děti jsou povzbuzovány k rozvoji obratnosti v jejich osobním tempu a v bezpečném prostředí.

Studijní plán Orangery parku je založen na tematických okruzích, které děti studují. Daná témata jsou vybírána přiměřeně k věku a prolínají se veškerými aktivitami během dne. Pedagogové se snaží přiblížit témata dětem pomocí obrázků, her, písniček, divadla či cestováním.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí