!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Kavárna Místo v pažských Dejvicích
Gurmánská turistika

Kavárna Místo v pažských Dejvicích

V pražských Dejvicích najdete vynikající kavárnu Místo, která připravuje kávu české pražírny výběrové kávy Doubleshot. Na své si tu přijde každý, kdo má rád kvalitní kávu, domácí sladkosti a bistro styl kuchyně.
Špičková káva na všechny způsoby je v podnicích Doubleshotu už tak nějak samozřejmá. Nápoje na bázi espressa i alternativní metody přípravy kávy má zdejší baristický tým v malíčku. Nápojové menu Místa si hraje s kávou i jako s ingrediencí. Díky tomu tu můžete ochutnat originální kávové koktejly včetně drinku Rosemary, se kterým se zdejší barista Ondřej Hurtík umístil jako druhý na světě, či ledové irské kávy.

Stejná péče jako kávě je v Místě věnována i ostatním nápojům. Nechybí kvalitní čaje, přírodní limonády, česká vína a piva z minipivovarů. Nápojový lístek se mění podle sezón.

V nabídce nechybí oblíbené dezerty jako třeba banana bread nebo mrkvový dort z vlastní pekárny Cup of Cake cukrářky Lany Libin Mayer. Ta peče i veškeré pečivo, včetně bezlepkových variant.
Zobrazit více