Úvod > Co chcete dělat? > Den v oblacích v Příbrami

Den v oblacích v Příbrami

Letní sporty
Sportovně-společenská akce s leteckými aktivitami. Prožijte zážitky, které jste ještě nepoznali - vyhlídkové lety v motorových letadlech, kluzácích, balónech, lety v akrobatickém speciálu nebo dokonce tryskovém letadle, tandemové seskoky padákem, lety na laně v podvěsu vrtulníku.

Se svými přáteli, rodinami, obchodními partnery, významnými zákazníky či spolupracovníky prožijete nezapomenutelné chvíle na letišti. Během Dne v oblacích absolvujete vyhlídkové lety, můžete si vyzkoušet pocity pilota při letecké akrobacii nebo seskok padákem. Neváhejte a následujte ty, kteří už to zažili.

Den v oblacích® umožní prezentovat vaši firmu a produkci netradičním způsobem, zanechá v myslích vašich hostů nesmazatelnou vzpomínku, společně prožitými nevšedními chvílemi posílí a stmelí váš pracovní kolektiv. Nabídněte svým hostům zážitky, které ještě nepoznali - vyhlídkové lety v motorových letadlech, kluzácích, balónech, lety v akrobatickém speciálu nebo dokonce tryskovém letadle, tandemové seskoky padákem, lety na laně v podvěsu vrtulníku.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Rezidence Holšín

Rezidence Holšín

Rosovice, Střední Čechy
Minipivovar Energon a penzion Nový Rybník

Minipivovar Energon a penzion Nový Rybník

Obořiště, Střední Čechy
Zámecký hotel Dobříš

Zámecký hotel Dobříš

Dobříš, Střední Čechy