Úvod > Co chcete dělat? > Letecké výlety nad hrady a zámky s F AIR
TECNAM P2006T
"> TECNAM P2006T "> Zámek Jemnište "> Slapy "> "> Piper P28 "> "> Zámek Konopište "> Hrad Karlštejn "> Hrad Ceský Šternberk "> Zámek Orlík "> Vodní dílo Štechovice "> Centrum Prahy
+ Přidat foto

Letecké výlety nad hrady a zámky s F AIR

Letní sporty
Nabízíme vám jedinečnou podívanou pohledem ptáků. Místa, která jsou vám důvěrně známá, vás znovu okouzlí. Místa, která ještě neznáte, vám doslova vezmou dech. Poleťte s námi nad Konopiště, Orlík, centrum Prahy a třeba až nad Alpy. Poletíte s profesionálními piloty a špičkovými instruktory.
Vyberte si z nadhledu místo pro svůj nový dům. Nebo vás zajímá, jak vypadá váš dům nebo zahrada z ptačí perspektivy? Můžete si sami určit a naplánovat trasu kam budete chtít. Jako jedni z mála vám můžeme nabídnout let nad centrem Prahy supermoderním dvoumotorovým letounem TECNAM P2006T se špičkovou avionikou a LCD přístroji. Zažijete vstup a let v řízeném prostoru CTR Praha v přímém přenosu, jako zažívají denně piloti aerolinek, kteří přistávají na letišti v Ruzyni.

Tuto jedinečnou podívanou můžete darovat svým nejbližším. Vystavíme vám Dárkový certifikát na jméno obdarovaného a vy můžete svou radost sdílet dvakrát… Můžete si být jisti, že nic originálnějšího nikdo jiný nevymyslí!
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 9. 2019