!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Panství Dlouhá Lhota – místo, na které se budete rádi vracet
Panství Dlouhá Lhota - místo, na které se budete rádi vracet
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Panství Dlouhá Lhota – místo, na které se budete rádi vracet

„Život na zámku – jak jste si jej vždy přáli zažít“.
Zámek „Panství Dlouhá Lhota“ má pro vás připravenou nabídku luxusního zámeckého ubytování, kde si jistě každý najde to, co hledá. Nabízí pokoje "CLASSIC" v budově hotelového zámku a pro příznivce „moderny“ jsou připraveny pokoje“ „EXCLUSIVE“ a „DELUXE“, které se nacházejí v objektu Konírna tips resume, který je situován na nádvoří Zámku Panství Dlouhá Lhota.

Ať si pro svůj pobyt vyberete kterýkoliv z nabízených pokojů, s nádechem zámku či s nádechem moderny, tak na pobyt na Panství nikdy nezapomenete.
 

Restaurace

Zpříjemněte si svůj všední či sváteční den v restaurantu „Konírna“, jež přináší skutečný gurmánský zážitek. Zámecký restaurant hotelu Panství vychází jednak z koncepce českého venkova a současně nepomíjí to „nej“ současné moderní gastronomie při použití pouze vysoce kvalitních surovin (nejen) místních farmářů. Restaurant naleznete přímo v zámeckém areálu.

Ochutnat můžete kromě stálého menu i jedinečné sezonní nabídky. Restaurant je vhodný na pořádání oslav, zábavných akcí, svateb a firemních akcí. Součástí restaurantu je i venkovní posezení s grilem a udírnou, skvělé pro letní posezení s neopakovatelnou zámeckou atmosférou.
 

Wellness a Spa

Zažijte i vy tu pravou a skutečnou „oázu klidu“, nechte se námi hýčkat a starosti všedních dnů nechejte doma. Návštěvníkům, kteří nejsou ubytováni doporučujeme předchozí telefonickou nebo e-mailovou rezervaci. Vstup do wellness mimo otevírací dobu je možný po předchozí rezervaci v předstihu nejméně 1 den.

Vyhřívaný bazén
Vyhřívaný krytý bazén 3,5 x 12 m s protiproudem a chrličem nabízí dokonalou relaxaci po dlouhém dni. Teplota vody +29 °C. Po stranách jsou umístěna lehátka, která můžete využít k odpočinku.
 
Vířivka
Vířivka představuje komplexní terapii pro fyzickou a duševní schránku lidského organismu. Odstraňuje stres, uvolňuje a zmírňuje napětí svalů, urychluje zotavení při poškození tkáně, zlepšuje krevní oběh, uvolní páteř a klouby.

Bylinková sauna
Bylinková sauna je vhodná především pro jedince, kteří špatně snášejí vysoké teploty ve finské sauně a také pro děti. Bylinková sauna je vybavená saunovými elektrickými kamny s lávovými kameny. V prostoru ohřívárny jsou umístěny různé druhy aromatických bylin (mateřídouška, šalvěj, heřmánek, levandule, máta, meduňka, a další bylinky).  Bylinková sauna je vyhřívána na teplotu max.  65°C, kdy tělo není zahříváno tak prudce, takže i pobyt může být delší.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Panství Dlouhá Lhota

č.p. 1
263 01 Dlouhá Lhota
Tel.:
+420 326 533 888
Tel.:
+420 728 334 433
Email:
recepce@panstvi.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.panst...
GPS:
49,719886 14,116921
 
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Minipivovar Energon a penzion Nový Rybník

Minipivovar Energon a penzion Nový Rybník

Obořiště, Střední Čechy
Rezidence Holšín

Rezidence Holšín

Rosovice, Střední Čechy
Zámecký hotel Dobříš

Zámecký hotel Dobříš

Dobříš, Střední Čechy
Cukrárna Upekla

Cukrárna Upekla

Příbram, Střední Čechy