Úvod > Co chcete dělat? > Rezidence Holšín
Rezidence Holšín
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Rezidence Holšín

Rezidence Holšín leží ve Středních Čechách nedaleko města Dobříš. Kromě vynikající kuchyně a ubytování si zde můžete zasportovat na mnoha sportovištích, která láká k využití.
Rezidence leží na okraji obce Rosovice-Holšiny, 7 km od města Dobříš. Nabízíme možnost ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek.

K dispozici jsou dvě restaurace Holšín a Grand, každá s kapacitou nejméně 30 míst. Prostory restaurace Grand lze rovněž využít k uspořádání firemních akcí, teambuildingů, svateb a narozeninových oslav.

Zrelaxovat můžete ve wellness centru, které nabízí vnitřní bazén, infrasaunu a parní lázeň. Zasportovat si můžete na mnoha sportovištích včetně bowlingu, minigolfu, plážového hřiště, tenisu či hřiště na pétanque. Pro ty nejmenší tu máme venkovní dětské hřiště. V okolí jsou výborné podmínky pro cykloturistiku, pěší turistiku nebo také pro houbaření.

Největším turistickým lákadlem je rokokový zámek Dobříš s anglickým parkem a francouzskou zahradou. Dále kousek od Dobříše ve Staré Strži památník Karla Čapka, skanzen Vysoký Chlumec, který je výraznou dominantou okolní krajiny a pro ty nejmenší pohádková země Pičín.

Ubytování a restaurace v okolí

Minipivovar Energon a penzion Nový Rybník

Minipivovar Energon a penzion Nový Rybník

Obořiště, Středočeský kraj
Zámecký hotel Dobříš

Zámecký hotel Dobříš

Dobříš, Středočeský kraj
Ermi Hotel

Ermi Hotel

Jince, Středočeský kraj