Úvod > Co chcete dělat? > Vyhlídkové lety a pilotem na zkoušku
Zážitky

Vyhlídkové lety a pilotem na zkoušku

Milujete letadla, volnost pohybu či vzrušení? Lákalo by vás sedět v kokpitu a zjistit, o čem to přesně je? Kromě vyhlídkových letů se můžete stát i pilotem na zkoušku.

Pilotem na zkoušku je zážitková akce, při které si člověk bez jakýchkoliv zkušeností vyzkouší, jaké to je, řídit skutečné letadlo či vrtulník za letu. Vše samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora letecké školy. Vyzkoušíte si, zda máte talent a cit pro řízení letadla a zda dokážete s klidem řešit nouzové situace. Let lze absolvovat samostatně s pilotem či až s dvěma dalšími osobami na palubě – vezměte přátele, děti, vnoučata a proleťte se s nimi kam si jen budete přát.

Láká vás pohled na krásy naší země z ptačí perspektivy? Od toho pro vás pořádáme vyhlídkové lety po celé ČR a dokonce i za hranice – třeba nad vrcholky Alp nebo rovnou k moři do Chorvatska. Lety pořádáme celoročně. I v zimě je kabina letadla vytápěná a můžete se spolehnout, že se proletíte pouze moderním spolehlivým letadlem. 

A kam na vyhlídkový let? Mezi naše nejoblíbenější trasy patří:

  • Beskydy
  • Pálava
  • Karlštejn
  • Meandry Vltavy a Posázavský Pacifik
  • Historické centrum Prahy
  • a další...


Samozřejmě ale můžete letět kamkoliv jinam trasou dle vlastního přání. Létá se na moderních letadlech Cessna, které jsou díky své koncepci pro vyhlídkové lety nejvhodnější. Mají totiž křídlo nahoře a tak nic nebrání ve výhledu. 

Chcete zažít pořádné vzdušné dobrodružství a letadlo vám nestačí? Poleťte na letecký výlet vrtulníkem! Vyrazit můžete na vyhlídkový let nebo rovnou jako pilot vrtulníku na zkoušku.

S vrtulníky létáme z letišť v Sazené, Hradci Králové, Brna – Tuřany a Mladá Boleslavy. K dispozici máme stroje Robinson 22 (pro individuální lety – pilot + 1 osoba) a Robinson 44 (pilot + až 3 osoby).

Pojďte létat s námi!

Ubytování a restaurace v okolí

Café Ve městě

Café Ve městě

Roudnice nad Labem, Ústecký kraj
Cukrárna a kavárna Dortletka v Roudnici nad Labem

Cukrárna a kavárna Dortletka v Roudnici nad Labem

Roudnice nad Labem, Ústecký kraj