!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Adventní čas dorazil na Chateau Mcely

Adventní čas dorazil na Chateau Mcely

Vydáno 7. prosince 2019 Životní styl
Přijeďte si vychutnat povznášející atmosféru adventně vyzdobeného zámku a anglického parku. V průběhu adventních víkendů na vás čeká speciální zvýhodnění ubytování na zámku Mcely, zajímavý program, líbezné koledy, vůně svíček a jehličí a neodolatelné domácí vánoční cukroví.
Chateau McelyAdventní čas na zámku Mcely má jedinečnou atmosféru, ve které se snoubí aristokratická tradice rodiny Thurn-Taxisů s kouzlem adventu. Venkovské sídlo bylo již tehdy oblíbeným místem odpočinku a oslav v rodinném kruhu. Vychutnejte si i vy v klidu a bez starostí půvab vánočních svátků.

Čekají vás čtyři adventní víkendy, čtyři adventní týdny plné předvánoční pohody, klidu, hudby, vůní, světel a odpočinku. Zanechte shon za mcelskou branou a vychutnejte si výjimečný čas konce roku. Užijte si ho tak, jak to má být a jak se kdysi slavil na bývalém aristokratickém sídle Thurn-Taxisů i v mcelských chaloupkách, uprostřed zimních lesů a anglického parku. I v 21. století lze tento krásný čas prožít v klidu, bez nákupní horečky a stresu.

přerov nad labem zimaAdventní čas si budete moci také připomenout výlety do blízkého okolí, např. na nedaleký zámek Loučeň, výjimečnou atmosféru si vychutnáte ve skanzenu lidové architektury v Přerově nad Labem, kde vás vrátí do doby lidových vánočních obyčejů. V případě sněhu doporučujeme zážitek z jízdy na saních taženými koňmi okolní zimní krajinou. Tento zážitek je třeba objednat dopředu před vaším příjezdem.
Apartmá Staré Město Praha

Apartmá Staré Město Praha

Chateau Mcely představuje nový elegantní Apartment v secesním domě z roku 1913 na Starém Městě v Praze.

Chateau Mcely - pětihvězdičkový ekologický hotel

Chateau Mcely - pětihvězdičkový ekologický hotel

Jedním z nejatraktivnějších míst pro pořádání svatebních obřadů, firemních akcí, školení, konferencí, loveckých i jiných venkovních aktivit je zámek Chateau Mcely. Rekonstruovaný zámek nabízí moderní komfort v neoklasicistním romantickém stylu.

Zámecká restaurace Piano Nobile

Zámecká restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile Chateau Mcely je otevřena sedm dní v týdnu se sezónním à la carte menu. Menu je postaveno na kvalitních surovinách tak, aby gastronomický zážitek pomohl hostům dosáhnout rovnováhy těla a duše.

Další aktuality

28.10.
2019
Užijte si podzimní prázdniny v Aquapalace Praha

Užijte si podzimní prázdniny v Aquapalace Praha

Střední Čechy | Životní styl
14.10.
2019
Na posvícení do kouřimského skanzenu už tento víkend!

Na posvícení do kouřimského skanzenu už tento víkend!

Střední Čechy | Životní styl
3.9.
2019
Září, zlatá doba dožínková

Září, zlatá doba dožínková

Střední Čechy | Životní styl