!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace La Veranda
Gurmánská turistika

Restaurace La Veranda

La Veranda nabízí „šťastné jídlo“. Zdejší kuchaři tím chtějí ukázat, že jídlo vás může naplnit nejen fyzicky, ale především po emoční stránce. Jsou jídla nápaditá, hezky prezentovaná a lehce stravitelná. Jednoduše řečeno, jsou to jídla, která v nás vyvolávají jistotu, že život je krásný!
Restaurace La Veranda v srdci Starého Města je vyhledávaným podnikem pro svou příjemnou atmosféru a mezinárodní kuchyní z čerstvých produktů, které šéfkuchař Radek David osobně vybírá od farmářů ze Šumavy, KrkonošVysočiny.
 
Podnik je proslulý svou francouzskou a italskou kuchyní. Čeká vás tu přívětivá obsluha a uvolněná atmosféra, samotné pokrmy okouzlují hosty svou chuťovou kompaktností.
 
Restauraci otevřel v roce 2002 Jurij Kolesnik, který je i majitelem restaurace Babiččina zahrada a Antistresového a relaxačního centra Babiččina terapie v Průhonicích a sítě restaurací Oliva a La Verandy v Kyjevě.
Zobrazit více