Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Zámecká restaurace Piano Nobile

Zámecká restaurace Piano Nobile

Gurmánská turistika
Restaurace Piano Nobile Chateau Mcely je otevřena sedm dní v týdnu se sezónním à la carte menu. Menu je postaveno na kvalitních surovinách tak, aby gastronomický zážitek pomohl hostům dosáhnout rovnováhy těla a duše.
Jedinečný původně barokní zámek uprostřed anglického parku nedaleko od Prahy. Kuchyně se nechává inspirovat místními recepturami a původní aristokratickou gastronomií Thurn-Taxisů, kteří žili na zámku Mcely do roku 1948. Za příznivého počasí si můžete návštěvu zpestřit jídlem v zámeckém patiu nebo piknikem přímo v trávě. Máme vlastní zahrádku s bylinkami a tu a tam nějaké alchymistické vychytávky. Po jídle si můžete zahrát třeba šachy nebo kriket.

Vybírat můžete z pokrmů vycházejících z tradice bývalých majitelů zámku Thurn-Taxisů, italský nádech mají recepty inspirované babičkou Cusumano. Recepty vycházející z těchto dvou tradičních směrů jsou servírovány v moderní odlehčené formě.

V jednoduchosti je krása, proto je menu restaurace Piano Nobile velmi stručné, šéfkuchař a jeho tým jsou ale vždy připraveni splnit vaše individuální přání.

Za přízně počasí si můžete pokrmy vychutnat na čerstvém vzduchu v prostorách zámeckého patia. Zastřešené dřevěné patio je nejoblíbenějším místem mnoha hostů. Obklopeni přírodou můžete na tomto romantickém místě pohodlně relaxovat na lehátkách nebo zasednout ke slavnostní tabuli.

Mezi speciality, které nabízíme jsou lehce zauzená zmrzlina z pěnčínského kozího sýra s višňovým dipem a dýňovými semínky, nebo pečený srnčí hřbet servírovaný na teplém kroupovém salátku se sušenými brusinkami, karamelizovaným černým kořenem, doplněný zeleninovou vesnickou omáčkou.
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 11. 2018
30.11.
21.12.
Advent na Chateau Mcely

Advent na Chateau Mcely

Mcely, Střední Čechy
1.11.
31.3.
Zimní prohlídky zámku Loučeň

Zimní prohlídky zámku Loučeň

Nymburk, Střední Čechy
1.12.
31.12.
Adventní prohlídky zámku Loučeň

Adventní prohlídky zámku Loučeň

Loučeň, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí