!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Adventní čas v hotelu Kampa – Stará zbrojnice
Adventní čas v hotelu Kampa – Stará zbrojnice
"> "> ">
1.12.
17.12.
+ Přidat foto
Společenské akce

Adventní čas v hotelu Kampa – Stará zbrojnice

Kdy 1. prosinec 2020 – 17. prosinec 2020
Zažijte adventní svátky s ojedinělým programem v hotelu Kampa – Stará zbrojnice****. Darujte sobě a svým rodinám nezapomenutelné zážitky kouzla sváteční Prahy bez turistů, Prahy pohostinné a bezpečné.
Sejděte po schodech z Karlova mostu a parkem Kampa přijďte do hotelu Kampa – Stará zbrojnice ****, kde na vás dýchne historie v Rytířském sále, kde se dobře najíte a ubytujete se v krásných nově vybavených pokojích za výhodné ceny.

Hotel s 84 pohodlně zařízenými pokoji naleznete v historickém centru Prahy, jen pár kroků od Karlova mostu. Hotel je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou. Pro zpříjemnění vašeho pobytu můžete využít hotelový lobby bar  a pokojový servis. Parkování přímo u hotelu za poplatek, WiFi v celém hotelu zdarma

Pojeďte do Prahy vlakem! Máme pro vás slevu až 40% na jízdenky vlaků Regiojet. K dispozici jsou i další benefity a slevové vouchery na oblíbené pražské atrakce. Navíc, S kódem SH30 získáte 10% slevu na ubytování. Za každou noc v hotelu exklusivně obdržíte vstup na vybranou pražskou atrakci z programu v "Praze jako doma" zcela zdarma nebo s velkou slevou! Například 50% na vyhlídkovou plavbu historickým přívozem Pražské Benátky nebo slevy do Muzea ocelových figurín, do Muzea Lega, do pražského planetária a dalších.

Využijte možnost předvánočních nákupů v největších obchodech - nákupním centru v České republice nebo dodatečnou 10% VIP slevu ve vybraných obchodech  Fashion Arena Prague Outlet.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 12. 2020

Ubytování a restaurace v okolí