Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Kampa – Stará zbrojnice
Ubytování

Hotel Kampa – Stará zbrojnice

Hotel Kampa – Stará zbrojnice**** s nádechem historie a romantiky je vyhledávaný čtyřhvězdičkový hotel přímo v centru historické Prahy v blízkosti Karlova mostu.
Neopakovatelná atmosféra hotelu s replikami zbrojnošů, rytířů a mušketýrů je vyhledáváná hosty jak pro ubytování, tak pro vyhlášenou gastronomii. Hoteloví hosté oceňují bohaté a chutné snídaně s živou hudbou, profesionalitu poskytovaných služeb a skvělou polohu.

Prostory hotelového Rytířského sálu a salónků jsou ideální pro pořádání firemních a soukromých akcí, svateb a oslav. Sousedící park Kampa, pár kroků vzdálený Karlův most a blízká staropražská romantická místa jsou vyhledávané turistické cíle každého návštěvníka Prahy.

Hotel nabízí svým hostům pohodlí a odpočinek, je dobře dostupný autem i městskou hromadnou dopravou, parkoviště je k dispozici přímo u hotelu. Zastávka tramvají je vzdálená jen několik desítek metrů, tramvajové spoje jezdí přímo na Pražský hrad a do Starého Města pražského.

Hotelové pokoje jsou vkusně zařízeny a jejich vybavení zdůrazňuje historii a jedinečnost budovy ze 17. století. Hotel jako chráněná památková budova nenabízí klimatizované prostory, k základnímu vybavení všech 84 pokojů však patří účinný přenosný ventilátor. Pro hosty jsou připraveny nekuřácké pokoje. Pokoje a chodby jsou vybaveny protipožárními hlásiči dle norem Evropské unie, recepce je s hotelovými pokoji spojena výtahem.

Internetové připojení prostřednictvím Wi-Fi sítě je možné v celém hotelu zdarma. Pro rodiny s dětmi jsou na vyžádání k dispozici dětské postýlky.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Kalina Kampa

Kalina Kampa

Praha 1, Praha
Restaurace Noi

Restaurace Noi

Praha 1, Praha
Restaurace Pastař

Restaurace Pastař

Praha 1, Praha