!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Barbar Restaurant na Malé Straně

Barbar Restaurant na Malé Straně

Gurmánská turistika
Klidné místo na Malé Straně s výbornou kuchyní, kávou, širokou nabídkou vín a příjemnou obsluhou. Barbar Restaurant to je gurmánská česká a evropská kuchyně za přiznivou cenu.
Restaurace Barbar se nachází na Malé Straně, v těsné blízkosti ostrova Kampa. Svým hostům nabízí nejen kvalitní kuchyni, ale také příjemné posezení a odpočinek.

Barbar je inspirován českým a evropským zdravým jídlem, které vyživuje vaše tělo, duši i mysl. Naše nabídka je plná variací libového masa, čerstvé zeleniny a celozrnných produktů, přičemž nikdy není ochuzena chuťově. Spolumajitelé jsou zároveň i šéfkuchaři, kteří mají více než dvacetileté zkušenosti s přípravou vysoké kvality, ale i přátelským servisem. Každý den připravujeme nová jídla z čerstvých surovin, abychom pro vás zajistili tu nejvyšší kvalitu.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Noi

Restaurace Noi

Praha 1, Praha
Luka Lu

Luka Lu

Praha 1, Praha
Kalina Kampa

Kalina Kampa

Praha 1, Praha