!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > V Praze jako doma - vouchery pro turisty
V Praze jako doma - vouchery pro turisty
"> "> ">
1.7.
31.12.
+ Přidat foto
Festivaly

V Praze jako doma - vouchery pro turisty

Kdy 1. červenec 2020 – 31. prosinec 2020
Neváhejte a využijte jedinečnou nabídku. Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku. Do programu se zapojilo více než 400 ubytovacích zařízení. kampaň je prodloužena do konce roku 2020.
Projekt se zaměřuje na české turisty a především restart cestovního ruchu po nedávné koronakrizi. Poukázka, kterou návštěvníkovi poskytne město, bude platná v kulturních i volnočasových zařízeních města Prahy - Zoo Praha, Botanická zahrada, Planetárium či Galerie a Muzeum hlavního města Prahy, Dox, Muzeum Kampa a mnoho dalších.

Jak to funguje?
Pokud do Prahy zavítáte a ubytujete se v zapojeném ubytovacím zařízení s útratou více než 800 Kč za pokoj, obdržíte za každou osobu a strávenou noc v hotelu 2 body v celkové hodnotě 400 Kč. Tyto body budete moci utratit za jakékoli atraktivity zapojené do projektu, tedy za návštěvy památek, muzeí, kulturních či společenských akcí či služby průvodců. Seznam zapojených atraktivit a ubytovacích zařízení bude od 20.6.2020 zveřejněn na tomto webu. Nikdy nebyla lepší příležitost navštívit Prahu – ulice prázdné a ceny jsou příznivé.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 21. 9. 2020