Úvod > Kalendář akcí > V Praze jako doma - vouchery pro turisty
V Praze jako doma - vouchery pro turisty
"> "> ">
1.7.
30.9.
+ Přidat foto

V Praze jako doma - vouchery pro turisty

Kdy 1. červenec 2020 - 30. září 2020 Festivaly
Neváhejte a využijte jedinečnou nabídku. Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku. Akce startuje první červencový den.
Projekt se zaměřuje na české turisty a především restart cestovního ruchu po nedávné koronakrizi. Poukázka, kterou návštěvníkovi poskytne město, bude platná v kulturních i volnočasových zařízeních města Prahy - Zoo Praha, Botanická zahrada, Planetárium či Galerie a Muzeum hlavního města Prahy, Dox, Muzeum Kampa a mnoho dalších.

Jak to funguje?
Pokud do Prahy zavítáte a ubytujete se v zapojeném ubytovacím zařízení s útratou více než 800 Kč za pokoj, obdržíte za každou osobu a strávenou noc v hotelu 2 body v celkové hodnotě 400 Kč. Tyto body budete moci utratit za jakékoli atraktivity zapojené do projektu, tedy za návštěvy památek, muzeí, kulturních či společenských akcí či služby průvodců. Seznam zapojených atraktivit a ubytovacích zařízení bude od 20.6.2020 zveřejněn na tomto webu. Nikdy nebyla lepší příležitost navštívit Prahu – ulice prázdné a ceny jsou příznivé.
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 6. 2020