!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Prožijte adventní čas v pražských hotelech na Kampě i v Hostivaři
Prožijte adventní čas v pražských hotelech na Kampě i v Hostivaři
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Ubytování

Prožijte adventní čas v pražských hotelech na Kampě i v Hostivaři

Vydáno 2. prosince 2020
Pražské hotely Kampa – Stará zbrojnice a Selský Dvůr v Hostivaři nabízí v adventním čase nezapomenutelné zážitky s kouzlem sváteční Prahy bez turistů, která je pohostinným a bezpečnými místem. Spolu s luxusním ubytováním za příznivé ceny si užijete i slevy na vybrané pražské atrakce z programu v "Praze jako doma" anebo, pokud přicestujete vlakem, velkou slevu na jízdenky vlaků Regiojet.
praha v ziměDva hotely společnosti Sivek Hotels nabízejí mimořádnou příležitost luxusního ubytování uprostřed české metropole spolu s množstvím slev a adventním programem. Vybrat si můžete pobyt v hotelu Kampa - Stará zbrojnice**** na Praze 1 a Selský Dvůr**** v Praze 10. 

První z hotelů, hotel Kampa - Stará zbrojnice**** se nachází v historickém centru Prahy, jen pár kroků od Karlova mostu. Hotel je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou. Pro zpříjemnění vašeho pobytu můžete využít hotelový lobby bar a pokojový servis. Parkování je možné za poplatek přímo u hotelu, WiFi v celém hotelu je naopak zdarma.

Selský Dvůr **** ve velmi klidné části Prahy 10, je jen půlhodinky městskou hromadnou dopravou od centra. Po procházce vánočně vyzdobenou Prahou si zde dáte výbornou večeři, pro velký zájem o husí speciality Restaurace Selský Dvůr prodloužila gurmánskou akci Česko-slovenský husí pochod do 17.12.2020.
 

Slevy na Regiojet, pražské atrakce i nakupování

zima v prazeObě destinace nabízejí výhodnou možnost jet do Prahy vlakem! V takovém případě cestující obdrží slevu až 40% na jízdenky vlaků Regiojet. K dispozici jsou i další benefity a slevové vouchery na oblíbené pražské atrakce. Za každou noc v hotelu exklusivně obdržíte vstup na vybranou pražskou atrakci z programu v "Praze jako doma" zcela zdarma nebo s velkou slevou! Například 50% na vyhlídkovou plavbu historickým přívozem Pražské Benátky nebo slevy do Muzea ocelových figurín, do Muzea Lega, do pražského planetária a dalších. A navíc, S kódem SH30 získáte 10% slevu na ubytování.

Když už budete v hlavním městě, zajděte si na předvánoční nákupy - můžete tak využít dodatečnou 10% VIP slevu ve vybraných obchodech Fashion Arena Prague Outlet.