Úvod > Co chcete dělat? > Hotel William
Ubytování

Hotel William

Útulný hotel s jedinečnou polohou v malebném prostředí Malé Strany, v blízkosti pražského Starého Města, obklopen nejkrásnějšími historickými památkami.
Pohádkovou atmosférou okouzlí své hosty hotel William. Příjemné ubytování v čistých, pohodlně zařízených pokojích a bohaté bufetové snídaně přispívají k nerušenému pobytu v Praze. Ochotný a milý personál Vám vždy poradí a pomůže.

Hotel William butikového stylu je vynikající volbou pro klienty hledající atmosféru Malé Strany, pěší dostupnost Karlova mostu a Petřína. Pěší procházkou lze dojít až na Pražský hrad nebo je možno využit jízdu tramvají přímo ze zastávky před hotelem. Široké nákupní možnosti nabízí blízké obchodní centrum Nový Smíchov, vzdálené 15 minut, které patří mezi nejvyhledávanější obchodní centra v Praze.

Hotel William nabízí ubytování ve 43 elegantně a pohodlně zařízených pokojích, s vlastním sociálním zařízením, bezpečnostní schránkou, televizí se satelitním příjmem, telefonem a vysoušečem vlasů. Celý hotel je nekuřácký. Hotelové pokoje se nachází v pěti poschodích s výtahem v mezipatře.

Hotelová restaurace nabízí bohaté snídaně formou bufetu, jejichž cena je zahrnuta v ceně ubytování a podává se v příjemném prostředí s pohádkovou atmosférou, která je typická pro celý hotel.
 

Ubytování a restaurace v okolí

Luka Lu

Luka Lu

Praha 1, Praha
Restaurace Noi

Restaurace Noi

Praha 1, Praha