Úvod > Aktuality

Aktuality Jihomoravský kraj

Kurzy jsou skvělý způsob, jak si zábavnou formou rozšířit znalosti a dovednosti, potkat přátele se stejnými zálibami a ještě se naučit něco nového. A jaké kurzy aktuálně probíhají? Vyberte si oblast, která vás zajímá nebo ve které se chcete zdokonalovat a přihlaste se například na kurzy tance, vaření, aranžování květin nebo výroby keramiky a šperků. Udělejte si kapitánské zkoušky a splňte si svůj sen o řízení lodi, naučte se hrát na kytaru, kreslit pravou mozkovou hemisférou, malovat suchým pastelem nebo vyrábět sezónní dekorace. Zakoupit můžete také dárkový poukaz a poslat na kurz někoho z rodiny nebo přátel.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Jihomoravský kraj? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

Za hudbou i zábavou se vydejete na Kytarový festival do Mikulova

Kytarový festival Mikulov patří přes tři desetiletí k nejvýznamnějším akcím svého druhu nejen v České republice, ale i v celém středoevropském prostoru. Také jeho letošní 34. ročník probíhá do 10. července 2022 tak jako v minulých letech formou přednášek, seminářů, výstav a výuky v mistrovských třídách. Nedílnou součástí festivalu je opět řada odpoledních a večerních koncertů pro veřejnost. Hlavním cílem festivalu je představit domácímu i zahraničnímu publiku špičkové osobnosti světa klasické kytary a zprostředkovat naší odborné i laické veřejnosti nejnovější informace z oblasti tvorby a interpretace kytarové hudby.
Jihomoravský kraj | Zážitky