Úvod > Aktuality > Nenechte si ujít Růžový máj na Náplavce

Nenechte si ujít Růžový máj na Náplavce

Vydáno 15. května 2018 Gurmánská turistika
Již sedmý ročník degustačního festivalu růžových vín a klaretů „Růžový máj“ se uskuteční v sobotu 19. května 2018 od 10:00 do 21:00 na náplavce Rašínova nábřeží, mezi železničním mostem a vyšehradskou skálou.

Růžový máj32 českých a moravských vinařů předvede své nejlepší "růžovky". Občanské sdružení Archetyp, které Festival Růžový máj, zve na akci také české rukodělné tvůrce.

Návštěvníci se mohou těšit také na skvělou gastronomii ve 22 stáncích. Nebudou chybět grilované ryby a mořské plody, bagetky plněné masem a bylinkami, vegetariánské a veganské speciality, plísňové a zrající sýry, sušené šunky a kachní paštiky.

Růžový máj - vínaSoučástí festivalu bude i farmářské tržiště, které je s náplavkou na Rašínově nábřeží už pevně spjato. Festivalová vína se jako vždy budou degustovat výhradně z festivalových sklenic české výroby.

Přijďte ochutnat růžová vína, zakousnout mnoho dobrot, poslechnout si příjemnou muziku a hlavně si přijďte zatancovat!

 

Farmářské trhy v Praze

Farmářské trhy v Praze

Na několika místech v Praze najdete od jara do podzimu farmářská tržiště, která nabízí domácí potraviny, výpěstky a výrobky, vše té nejlepší kvality, českého původu, za použití minima chemie a vynikající chuti. Vyražte i vy na výlet a vyberte si z české kvality.