Úvod > Co chcete dělat? > Apartmán Löfflerovi v Přepeřích
Ubytování Löfflerovi
"> Ubytování Löfflerovi "> Ubytování Löfflerovi 7 "> Ubytování Löfflerovi 6 "> Ubytování Löfflerovi 5 "> Ubytování Löfflerovi 4 "> Ubytování Löfflerovi 3 "> Ubytování Löfflerovi 2 "> Hrad Valecov
+ Přidat foto
Ubytování

Apartmán Löfflerovi v Přepeřích

Apartmán Löfflerovi nabízí ubytování v rodinném domě v obci Přepeře u Turnova. Obec Přepeře se nachází nedaleko města Turnov a jsou výhodným výchozím bodem do mnoha krásných míst Českého ráje.

Apartmán Löfflerovi v Přepeřích u Turnova je umístěn v 1. patře rodinného domu a je vybaven obývacím pokojem se sedací soupravou, televizorem a rádiem. V obývacím pokoji budete mít k dispozici také 3 lůžka. V apartmánu nechybí samozřejmě ložnice se třemi lůžky a dětskou postýlkou, WC + koupelna, kuchyň s vybavením a prostorná terasa.

Využívat můžete i zahradu s pergolou, gril a ohniště a stolní tenis. Pokud přijede v létě, můžete zkusit koupání v řece Jizeře. Pro aktivní sportovce se v okolí nacházejí tenisové a fotbalové hřiště do vzdálenosti 500 m.

Obec leží 2,5 km od města Turnova, které je branou do Českého ráje. Český ráj nabízí mnoho turistických tras, cyklotras napříč krásnou přírodou a návštěvou řady objektů lidové architektury, hradů, zámků nebo skalních měst. Přepeře jsou výhodným výchozím bodem do mnoha krásných míst Českého ráje jako jsou například Příhrazské skály, hrad Valečov, Drábské světničky a další.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Pukū

Pukū

Turnov, Český ráj
Pivovar Svijany u Turnova

Pivovar Svijany u Turnova

Svijany, Český ráj