Úvod > Co chcete dělat? > Chata Mrázikovi v Přepeřích u Turnova
Ubytování

Chata Mrázikovi v Přepeřích u Turnova

Chata Mrázikovi poskytuje celoroční ubytování a je vhodná pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel. Nachází v obci Přepeře u Turnova, který je srdcem Českého ráje a výchozím bodem pro turistické i cyklistické trasy po Českém ráji.

Chata s kapacitou 8 osob nabízí obývací pokoj se 4 lůžky, jídelnu, pohovku a televizi (DVD přehrávač). Z obývacího pokoje je vstup na terasu vybavenou zahradním nábytkem a grilem. V ložnici se 4 lůžky je mimo běžných lůžkovin jsou připraveny i lůžkoviny pro alergiky.

Nechybí ani kuchyň s veškerým vybavením a koupelna s WC. K dispozici vám bude také zahrada s ohništěm a zahradní houpačkou, na zahradě můžete také parkovat. V okolí jsou 2 obchody a restaurace. V obci naleznete poštu, dětské hřiště, tenisové hřiště.

Obec Přepeře leží 2,5 km od města Turnova, které je branou do Českého ráje. Český ráj nabízí mnoho turistických tras, cyklotras napříč krásnou přírodou a návštěvou řady objektů lidové architektury, hradů, zámků nebo skalních měst. V blízkosti se nalézají Příhrazské skály, Hruboskalsko, hrad Valečov, Drábské světničky a další.

Zobrazit více

Provozovatel

Chata Mrázikovi

Přepeře 3
511 01 Přepeře
Tel.:
+420 728 210 441
Tel.:
+420 724 129 188
Email:
zdenka.mrazikova@...
WWW:
www.chatamrazikov...
WWW:
www.cesky-raj-uby...
GPS:
50,582932 15,112801
 
Region:
Český ráj
Oblast:
Český ráj
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Pukū

Pukū

Turnov, Český ráj
Rohozecká Restaurace

Rohozecká Restaurace

Turnov, Český ráj