Úvod > Co chcete dělat? > Tree House U Jezevce
Tree House U Jezevce
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Tree House U Jezevce

Jezevčí tree house je umístěn na modřínu, více v lese, dál od civilizace. Na tomto místě můžete načerpat novou energii, kterou Vám toto krásné místo poskytne v podobě ničím nerušeného klidu.
Tree house se nachází v krásném lesním prostředí pod vrcholem Babího lomu mezi obcemi Lelekovice, Vranov, Šebrov a Svinošice. Příjezd po lesní asfaltové cestě. Možnost parkování přímo u objektu. V blízkosti se je malá vodní nádrž, u které se nachází ohniště s posezením.

Tento domek je nižší, větší a prostornější než Tree house Babí lom. Je určen jak pro rodiny s dětmi, tak i pro menší skupiny. Tree House se skládá z vnitřní části o rozměrech 18 m2; a terasy o rozměru 10 m2;. Terasa je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. Přístup je rovným schodištěm.

V  domku je manželská postel a dvoupatrová postel. Pod terasou je houpačka. Dále jsou zde kamínka a ekologické WC. Vzhledem k ekologickému principu stavby je toaleta suchá.  Zásypovým materiálem jsou piliny, které jsou umístěny v nádobě poblíž dřevěné toalety. Nádoba s vodou na běžnou hygienu je součástí.

Po celém domečku naleznete lucerny, které jsou krom malých baterek,  jediným umělým zdrojem světla. Lucerny jsou uzavřené,  je zde dostatečné množství náhradních svíček.

Objekt je určen až pro čtyři osoby, včetně dětí. Za dítě plně zodpovídá nájemce a každá další dospělá osoba, která dítě doprovází. Z bezpečnostních důvodů jsou v objektu zakázaní domácí mazlíčci.
Zobrazit více
Obora Holedná v Brně

Obora Holedná v Brně

Brno-Bystrc, Jihomoravský kraj
Tropické království v Zoo Brno

Tropické království v Zoo Brno

Brno, Jihomoravský kraj
Safari výběh v Zoo Brno

Safari výběh v Zoo Brno

Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí