!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zahradnictví u Kopřivů v Šebrově
Životní styl

Zahradnictví u Kopřivů v Šebrově

Zahradnictví u Kopřivů v obci Šebrov není jen obyčejnou prodejnou květin, stromků a keřů. Během roku se zde pořádají zajímavé akce pro veřejnost a nejen dětem udělají radost zdejší veselá zvířátka.
Sídlo firmy se nachází ve vesničce Šebrov, která je situovaná 20 km severně od Brna. Zde manželé Jana a František Kopřivovi založili v roce 1977 malé zahradnictví zaměřené především na pěstování zeleninové sadby. Postupem času s rostoucí poptávkou rozšířili pěstování a rozmnožování okrasných rostlin, zvláště letniček, které dnes tvoří převážnou část prodávaného sortimentu. Naleznete zde také sezonní interiérové dekorace.

Kromě květin najdete v Zahradnictví u Kopřivů bohatou nabídku dřevin opadavých i stálezelených z vlastní i tuzemské produkce, doplněnou rostlinami z dovozu. V průběhu celého roku připravuje zahradnictví řadu zajímavých akcí, například Vítání jara, Bylinkový týden, adventní dílny… atp.

Na podzim se zahradnictví stává rájem pro všechny milovníky dýní, které pocházejí výhradně z vlastní produkce. Najdete zde desítky druhů chutných a zdravých dýní pro kuchyňské použití i dýně pro nádherné podzimní dekorace.
 

Domácí Zoo

Rodina Kopřivových miluje nejen rostliny, ale také zvířata a již mnoho let je chová pro radost i užitek, a protože je s nimi veselo, dopřává toto potěšení i svým zákazníkům. Maskotem zahradnictví se stal Henry, sameček husy labuti šedé, kterého nepřijali jeho rodiče. Má opravdu rád návštěvy a je nesmírně společenský.

Nechybí zde ani přítulné kočky, kohout se slepicí Karel a Tereza, kachny nebo pejsek Bělinka - slovenský čuvač.
Zobrazit více

Provozovatel

Zahradnictví u Kopřivů

Šebrov 105
Lipůvka
679 22 Šebrov-Kateřina
Tel.:
+420 516 431 735
Email:
info@zahradnictvi...
WWW:
www.zahradnictvis...
GPS:
49,331502 16,593808
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí