Úvod > Co chcete dělat? > Divoké farmy rodiny Tlapákových
Gurmánská turistika

Divoké farmy rodiny Tlapákových

Divoké farmy vznikly pro milovníky kvalitních a zaručeně domácích potravin. Rodina Tlapákova stále pracuje na tom, aby vám měli co nabídnout, a proto vymýšlí nové a nové výrobky. Maso ze své farmy zpracovává dle ověřených receptů našich maminek, babiček i vlastních nápadů.
Všechny produkty pocházejí z vepřového a drůbežího masa z vlastních chovů, kde Tlapákovi preferují kvalitu před kvantitou. Produkty z Divokých farem neobsahují žádné konzervanty, stabilizátory, zvýrazňovače chuti, barviva atd., ale pouze kvalitní maso, sůl a koření.

Z Divokých farem si můžete objednat čerstvé vepřové maso, kuřata, kohouty, slepice, kačeny, husy a křepelky, ale také uzené vepřové maso, klobásy, čabajky, paštiky, tlačenky, vepřové a drůbeží bujónky a spoustu dalšího.

I přes to všechno, co Tlapákovi dělají však nechtějí, aby se jejich činnost překlopila do "velkokapacitních" rozměrů. Vždy budou působit v rovině farmářského chovu za dodržení tradičních zásad výkrmu, pastvy a péče o zvířata. Svou farmu řídí v duchu „...dodáno přírodou, zpracováno s chutí!“
 

Prodejna Divoké farmy

Na Gruntech (parkoviště u Penzionu Na Gruntě), Vranov u Brna 664 32
Otevírací doba: čtvrtek a pátek: 15:00 – 18:00, sobota: 9:00 – 11:00 hodin.

V prodejně si můžete vyzvednout vámi objednané zboží na e-shopu nebo si nakoupit jakékoliv zboží ze  sortimentu farmy. Běžně je zde k dostání kompletní sortiment vepřového masa, sušené klobásy, paštiky, vařené výrobky a další zboží dle týdenní nabídky, která je k dispozici na FB Prodejna-Divoké Farmy a na webových stránkách farmy.
       

Rozvoz

Rozvoz se provádí jednou týdně, každý pátek. Chcete-li obdržet balíček v pátek aktuálního týdne, udělejte svou objednávku nejpozději v úterý do 21:59 hodin. Váš balíček bude zpracován ve čtvrtek. Následující den, v pátek, obdržíte dodávku přímo na zadanou adresu.

Ubytování a restaurace v okolí

Lesní bar Babí lom

Lesní bar Babí lom

Vranov, Jihomoravský kraj
Zmrzlinárna Tomivo gelato v Lipůvce

Zmrzlinárna Tomivo gelato v Lipůvce

Lipůvka, Jihomoravský kraj
Hotel Olberg Olomučany

Hotel Olberg Olomučany

Olomučany, Jihomoravský kraj