Úvod > Co chcete dělat? > Tree House Sojčí hnízdo – ubytování v korunách stromů
Tree House Sojčí hnízdo - ubytování v korunách stromů
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Tree House Sojčí hnízdo – ubytování v korunách stromů

Třetí Tree house, tentokrát na douglasce tisolisté navazuje na stávající dva umístěné na buku a na modřínu. Jméno dostal kvůli svému tvaru a hojnému výskytu sojky „Sojčí hnízdo“. Svým umístěním uprostřed lesa je předurčen ke skutečnému kontaktu s přírodou, kterou můžeme vnímat všemi smysly.
Tree house se nachází v krásném lesním prostředí pod vrcholem Babího lomu mezi obcemi Lelekovice, Vranov, Šebrov a Svinošice. Příjezd po lesní asfaltové cestě. Parkování je možné u Tree house.

Přístup do domečku je tvořen malým nástupním schodištěm napojeným na platformu o rozměru 2x2 m, která je umístěna na kmenu vzrostlého buku. Z nástupní platformy je vstup na zavěšený můstek vedoucí k hlavnímu vchodu do vyhlídkového posedu. Je určen jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry nebo přátele, pro 4 osoby. 

Tento posed je mezonetový a skládá se z vnitřní části o rozměrech 7,5 m2;, kde jsou 2 rozkládací křesla, kamínka a úložné prostory. Terasa o rozměru 7 m2; je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. V patře, které má rozměr 6 m2; jsou dvě kvalitní zdravotní matrace.

Součástí je i ekologické WC. Vzhledem k ekologickému principu stavby je toaleta suchá.  Zásypovým materiálem jsou piliny, které jsou umístěny v nádobě poblíž dřevěné toalety. Nádoba s vodou na běžnou hygienu je součástí.
Po celém domečku jsou rozmístěny lucerny, které jsou k dispozici včetně malých baterek a dostatečného množství náhradních svíček.

Pod posedem je venkovní posezení bez ohniště a houpačka.

Objekt je určen až pro čtyři osoby, včetně dětí. Za dítě plně zodpovídá nájemce nebo dospělá osoba, která dítě doprovází. Z bezpečnostních důvodů jsou zde zakázaní domácí mazlíčci a rozdělávání ohně!
Zobrazit více
Obora Holedná v Brně

Obora Holedná v Brně

Brno-Bystrc, Jihomoravský kraj
Tropické království v Zoo Brno

Tropické království v Zoo Brno

Brno, Jihomoravský kraj
Safari výběh v Zoo Brno

Safari výběh v Zoo Brno

Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Tree House U Jezevce

Tree House U Jezevce

Kuřim, Jihomoravský kraj
Resort Santon Brno

Resort Santon Brno

Brno, Jihomoravský kraj
Cukrárna Aida v Brně

Cukrárna Aida v Brně

Brno, Jihomoravský kraj