!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Tree House Sojčí hnízdo
Ubytování

Tree House Sojčí hnízdo

Vyhlídkový posed se nachází na douglasce tisolisté. Dostal jméno kvůli svému tvaru a hojnému výskytu sojky. Svým umístěním uprostřed lesa je předurčen ke skutečnému kontaktu s přírodou.
Přístup je tvořen malým nástupním schodištěm napojeným na platformu o rozměru 2 x 2 m, která je umístěna na kmenu vzrostlého buku. Z nástupní platformy je vstup na zavěšený můstek vedoucí k hlavnímu vchodu do vyhlídkového posedu.  

Je určen jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry nebo přátele. Tento posed je mezonetový, terasa je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. Součástí je i ekologické WC. Po celém domečku jsou lucerny, které jsou k dispozici včetně malých baterek a dostatečného množství náhradních svíček.

Tento posed se nachází cca 1,3 km od chaty Babí lom. Příjezd je po asfaltové cestě směr Svinošice a dále se pokračuje po zpevněné lesní cestě. Možnost parkování přímo u objektu.  Pod posedem je venkovní posezení bez ohniště a houpačka.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020