!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Lesní bar Babí lom
Gurmánská turistika

Lesní bar Babí lom

Osvěžit se limonádou nebo posilnit domácími buchtami či párkem v rohlíku nebo nakládaným hermelínem, můžete cestou na Babí lom. V areálu lesních školek, který leží mezi Vranovem a Babím lomem, se nachází lesní bar U Jelínka.
Bar uprostřed lesa, který v horkém počasí osvěží vychlazeným pitím a za chladnějších dnů nabízí návštěvníkům horký čaj, těm velkým i svařák nebo grog. V lesním baru jsou k dispozici teplé i studené nápoje, polévka, utopenci, ale také domácí koláče a buchty či různé sezónní dobroty. Otevírací doba se řídí rozmary počasí i přáním návštěvníků, otevřeno je obvykle od 9 hodin.

Areál lesních školek se nachází v centru lesního komplexu „Babí lom“ mezi obcemi Kuřim, Lelekovice a Svinošice. Pěstují a prodávají se tu sazenice lesních dřevin, ale také okrasných keřů, stromů a bylin. Když budete k Babímu lomu stoupat od Vranova, nemůžete jej minout.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 8. 2020
16.8.
27.8.
AIM Kempy

AIM Kempy

Brno, Jižní Morava
24.11.
31.5.
Robot2020 - výstava v Technickém muzeu v Brně

Robot2020 - výstava v Technickém muzeu v Brně

Brno-Královo Pole, Jižní Morava
11.12.
28.2.
Kluziště Vodova v Brně

Kluziště Vodova v Brně

Brno, Jižní Morava
17.7.
Brněnské drak 2021

Brněnské drak 2021

Brno, Jižní Morava