Úvod > Co chcete dělat? > HaFstudio s hernou – workshopy i příjemné posezení
Zážitky

HaFstudio s hernou – workshopy i příjemné posezení

Kreslení, malování, kreativní dílny, loutky a animace, komiks, přípravky na střední školy pro školáky, výtvarné hrátky pro předškoláky. Kresba, malba, figura, kreslení, malování, olejomalba, přípravka na výtvarné školy pro začátečníky i pokročilé, pro zábavu i seriózní profesionální přípravu.
HaFstudio pořádá ve svém ateliéru výtvarné aktivity pro všechny věkové skupiny. Hravé výtvarné hrátky jsou pro děti již od 3 let, výtvarné dílny s různým zaměřením pro školáky, kresba, malba, přípravky na vysoké školy pro mládež a dospělé.

Studio pořádá také víkendové workshopy pro děti, pro rodiče s dětmi i pro dospělé. V nabídce také naleznete herecké kurzy pro všechny věkové kategorie, dětské divadlo, muzikál či výuku hudebních nástrojů a zpěvu.

Herna Hafíčko Kafíčko

Batolata, předškoláci, školáci, maminky, babičky, tatínkové, dědečkové, všichni jsou vítáni. Pro maminky s malými dětmi posezení v herně, starší děti mohou a nemusí navštívit průběžně workshop v HaFateliéru. K dispozici je zde také Internet.

Vstup do herny s malými dětmi není podmíněn přihlášením dítěte do workshopu. Workshop – tvoříme, kreslíme, matláme, patláme... co nás právě napadne a na co máme náladu. A maminka si může vybrat, jestli bude tvořit s námi v ateliéru, nebo si dá Kafíčko! Batolata si zatím pohrají v HaF herně! Samostatné děti můžete v ateliéru ponechat samotné.

Výtvarné workshopy probíhají v pondělí a úterý, vždy ve 14:30 – 16:00 hodin. Pro maminky s malými dětmi posezení v herně, starší děti můžou a nemusí navštívit průběžně workshop v HaFateliéru. Internet je zde k dispozici. Samostatné děti můžete ponechat po domluvě s lektorem ve workshopu samotné. Ideální dostupnost MHD, metro A,B – 5 minut, tramvaj 18, 22, 9, 6 – asi 1 minutu.