!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Masáže studio Praha - rituál Tokoriki

Masáže studio Praha - rituál Tokoriki

Lázně a wellness
V Masáže studio Praha si můžete dopřát luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl. Ve spojení s přírodními oleji nastávají regenerační procesy, kůže má pevnější a zdravější vzhled, teplo odbourává svalovou únavu a nastává fyzická i psychická regenerace.

Unikátnost masáže horkými mušlemi v Masáže studio Praha na Vinohradech spočívá v síle tepla a doteku. Když se mušle zahřívají, produkují ionty vápníku pronikající při masáži přímo do pokožky. Léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické polynéské masáže.

Při masáži je dosahováno výrazného zvýšení prokrvení zpracovávané oblasti a dochází k odstranění některých svalových spazmů a tedy k uvolnění svalů. Nastartují se ozdravné procesy v těle a mysli.

Masáž Horkými mušlemi se doporučuje při:

 
  • chronických svalových bolestech zad, šíje a končetin
  • svalech namožených následkem většího zatížení
  • detoxikaci organismu
  • pomáhá při léčbě řady psychosomatických a civilizačních chorob a mnohdy masáž pomohla tam, kde selhala moderní lékařská věda
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 1. 2020