Úvod > Co chcete dělat? > Kreativní zebra – keramická dílna v centru Prahy
Kreativní zebra – keramická dílna v centru Prahy
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Kreativní zebra – keramická dílna v centru Prahy

Kreativní zebra je keramická dílna, kde nabízíme malování na keramiku a tvoření pro děti i dospělé. Jsme ideálním místem pro aktivní a kreativní zábavu. Máme u nás příjemné posezení, vynikající kávu a zázemí pro nejmenší s dětským koutkem.
V centru Prahy, v blízkosti stanice metra Muzeum na vás čeká ráj tvoření a malování. Nezáleží na tom, jestli malujete poprvé nebo posté, u nás si zvládne svůj kousek keramiky namalovat opravdu každý.

Z naší široké nabídky keramických polotovarů si vyberete ten svůj a pak již stačí popustit uzdu fantazii a namalovat si jej dle vlastních představ. Nabídka produktů je opravdu široká, od různých hrnečků, přes talířky, zvířátka, vázy až po aromalampu. Naši zkušení lektoři jsou vždy ochotní vám pomoci a poradit různé jednoduché techniky. Platíte pouze cenu samotného výrobku, vše ostatní je zahrnuto v ceně a nezáleží, zda u nás strávíte hodinku nebo tři.

Dále pořádáme pravidelně kurzy zaměřené na nejrůznější techniky, jako je mozaika, sítotisk, cobblestone a další. 

Naše prostory je možné si z části či celé pronajmout, populární jsou u nás zvláště dětské oslavy a firemní akce. Umíme zajistit vše od cateringu po facepainting. 

Pro děti pořádáme pravidelně o letních, podzimních i jarních prázdninách příměstské tábory plné tvoření a výletů za dobrodružstvím a zábavou, které se u nás těší velké oblibě.

 

Ubytování a restaurace v okolí