Úvod > Co chcete dělat? > Les Moules – největší výběr mušlí ve městě!
Les Moules - největší výběr mušlí ve městě!
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Les Moules – největší výběr mušlí ve městě!

Útulný interiér, široká nabídka piva, ryb, mořských plodů a mušlí dělají z restaurace ideální místo.
Interiér je ve stylu belgické brasserie. Veškerý nábytek je samozřejmě originál belgický. Belgická restaurace Les Moules je součástí řetězce Belgian Café, který celosvětově buduje belgická pivovarská skupina Interbrew, majoritní vlastník společnosti Pražské pivovary, a.s.

Restaurace Belgian Café najdete nejen v mateřské zemi – v Bruselu či Hasseltu, ale také například v Cannes, Madridu, Bukurešti, Budapešti, Záhřebu, Bratislavě, Kyjevě, v New Yorku, Aucklandu a v Sydney.

Specialita: Paella pro dvě osoby s humrem, na španělské pánvi s grilovanými kuřecími paličkami, čerstvými mušlemi a klobáskou chorizo. Vyberte si z nabídky jedinečných francouzských a moravských vín.

Chybí vám služby naší restaurace u vás doma? Nemáte čas vařit, ale chtěli byste si užít exkluzivní kulinářský zážitek? Chcete zažít něco neobyčejného a překvapit své obchodní partnery? Slavíte narozeniny? Chcete uspořádat oslavu vašeho nového projektu u vás ve firmě? Nechcete se o nic starat, ale zažít pocit návštěvy naší restaurace u vás? K dispozici je pro vás vše z našeho jídelního a nápojového lístku!