!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace hotelu Hilton Prague - moderní nabídka evropského i českého menu
Gurmánská turistika

Restaurace hotelu Hilton Prague - moderní nabídka evropského i českého menu

Chlouba hotelu Hilton Prague, stylová restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie, nabízí moderní evropskou kuchyni i tradiční české speciality. Mistrovské kousky kuchařů můžete sledovat v otevřené kuchyni. Restaurace je tu pro všechny, co milují výjimečné jídlo.

CzecHouse Grill & Rotisserie

CzecHouse Grill & Rotisserie je známý svými steaky z prémiového severoamerického hovězího plemene Black Angus i tradiční českou klasikou v sofistikovaném a novodobém pojetí. Při přípravě pokrmů jsou používány místní suroviny obohacené o efekt aromatických chutí a vše se odehrává v otevřené kuchyni. Smysl pro dobrodružství se odráží na neotřelém kulinářském zážitku podtrženém pečlivě vybranými víny z celého světa. Klasický design s moderní vizí je středobodem CzecHouse Grill & Rotisserie, a to vše doplňuje obsluha s osobním přístupem, díky které se CzecHouse stává místem společenského setkávání s přátelskou atmosférou.

Aktualizace menu probíhá dvakrát do roka, na jaře a na podzim, přičemž se šéfkuchaři zaměřují především na použití sezónních čerstvých surovin. Důležitou součástí dobrého jídla je jeho příprava. Díky otevřené kuchyni můžete přesnou a dobře organizovanou práci zkušeného týmu kuchařů na vašem pokrmu sledovat přímo ze své židle.
 

Cloud 9 sky bar & lounge

Cloud 9 sky bar & lounge je první sky bar v Praze. Nachází se na střeše hotelu Hilton Prague a nabízí úchvatný výhled na Prahu a její panorama. Ochutnejte jedinečné koktejly od oceněného master bartendera Romana Uhlíře, poslouchejte produkci nejlepších pražských DJs a kochejte se výhledem na Prahu z proskleného interiéru nebo ze dvou venkovních teras. Koktejl bar Cloud 9 je jedním z míst, které si v Praze prostě nesmíte nechat ujít.
 

Café & Bistro

Café & Bistro obklopené svěží zelení je otevřeno 24 hodin denně. Café & Bistro se nachází na vnitřní terase hotelu Hilton Prague. Toto nerušené místo je vynikající volbou pro snídaně, obchodní obědy či kávu a zákusek. Vychutnejte si tradiční pokrmy jako například proslulý hamburger nebo zkuste středomořské speciality.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020