Úvod > Co chcete dělat? > The Able Butcher restaurace v hotelu Hilton Prague
Gurmánská turistika

The Able Butcher restaurace v hotelu Hilton Prague

Stylová restaurace The Able Butcher je ztělesněním kulinářského umění. Nabízí nezapomenutelný zážitek s lahodným jídlem a úžasnou zábavou, který ohromí Vaši představivost. Poprvé se Le Petit Chef, nejmenší kuchař na světě, představí v Praze během pětichodové večeře s originálním 3D mappingem.

The Able Butcher

Vydejte se na pohlcující kulinářskou cestu a rezervujte si zážitkovou večeři Le Petit Chef. Díky nejmodernější technologii 3D mappingu mají hosté možnost následovat nejmenšího kuchaře světa při jeho kulinářském dobrodružství.

Hosté si mohou vybrat z pěti různých menu, včetně vegetariánského, veganského a dětského. Pět delikátních chodů je možné doplnit pečlivě vybranými víny z celého světa. Díky otevřené kuchyni můžete přesnou a dobře organizovanou práci zkušeného týmu kuchařů na vašem pokrmu sledovat přímo ze své židle.
 
Klasický design s moderní vizí je středobodem restaurace, a to vše doplňuje obsluha s osobním přístupem, díky které se The Able Butcher stává místem plným nových zážitků s přátelskou atmosférou.
 
K dispozici je i možnost výhodného balíčku zahrnující taktéž ubytování na jednu noc v hotelu Hilton Prague.