!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Mlsná kavka

Restaurace Mlsná kavka

Gurmánská turistika
Mlsná kavka je nekuřácká vegetariánská restaurace, která pod jednou střechou a v jedné kuchyni spojuje kvalitní bezmasá jídla a pracovní uplatnění lidí znevýhodněných na trhu práce. Vznikla jako společný projekt Občanského sdružení Green Doors a Filipa Kavky Smiggelse.
V Mlsné kavce si můžete vybrat z nápaditých pokrmů připravených z čerstvých potravin a ingrediencí. V každém ročním období vás překvapí novým jídelním lístkem sestaveným ze sezónních surovin.

Zajímavou vegetariánskou kuchyni doplní kvalitní česká vína a fair trade čaje a káva.

V Mlsné kavce myslí na celou rodinu. Děti si v Mlsné kavce můžou oblíbit zeleninová jídla a pod vedením šéfkuchaře si mohou vyzkoušet jednoduché i složitější vaření.

Mlsná kavka exkluzivně nabízí speciální akce jako je například NEDĚLNÍ BRUNCH nebo CATERING pro soukromé i firemní akce!
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019