!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Dejvická 34 by Tomáš Černý
Gurmánská turistika

Restaurace Dejvická 34 by Tomáš Černý

Dejvická 34 – restaurace a sousední Aperitivo! mají hodně společného: adresu, šéfkuchaře, personál. V restauraci můžete posedět, v Aperitivu! vám nabídneme především věci s sebou.
Pod názvem Dejvická 34 je podepsaný Tomáš Černý, spolumajitel a šéfkuchař, který má jednu obrovskou přednost: díky svému temperamentu, nadšení pro vaření i respektu plynoucímu z dlouholeté praxe je magnetem pro lidi, kteří pracují v gastronomii. V restauraci proto najdete tým profesionálů, o které je v dnešní době nouze.

A díky tomu vám mphou s čistým svědomím nabídnout skvělou gastronomiiod kuchyně až po servis. Umí zde vařit, proč by vám tedy nenabídli vaření, jaké má být: jednoduché, kvalitní a především chutné. Právě pod to se zdejší kuchaři rádi a se vší odpovědností podepíší! 

Tomáš přes dvacet let spolupracoval s velkými italskými šéfkuchaři, je tedy nasnadě, že inklinuje k oblíbené italské kuchyni. V posledních letech ale hodně cestoval a studoval, což se zcela jistě projeví i v jeho nabídce. 
Ale dost řečí – nejlepší bude, když k přijdete, vyzkoušíte a ochutnáte. A největší odměnou pro zdejší tým bude, když se k nim do Dejvické 34 budete rádi vracet. 

V roce 2021 získala restaurace michelinské ocenění Bib Gourmand (výjimečné jídlo za rozumnou cenu).
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí