Úvod > Co chcete dělat? > Pravá mexická kuchyně v restauraci Fiesta
005.JPG
"> 005.JPG "> 017.JPG "> 018.JPG "> 065.JPG "> 061.JPG "> 044.JPG "> 032.JPG "> 013 (2).JPG "> 012 (2).JPG "> 010 (2).JPG "> 008.JPG "> 002.JPG "> 013.JPG "> 010.JPG "> 012.JPG "> 009.JPG "> 008.JPG "> 007.JPG
Přidat foto
Gurmánská turistika

Pravá mexická kuchyně v restauraci Fiesta

Víte co je Quesadillas? Znáte Tacos, Burritos, Fajitas? Pokud vaší odpovědí bylo alespoň jednou ne, máte jedinečnou příležitost to změnit. Tady se nejen dozvíte z čeho jsou jídla připravena, ale hlavně budete mít šanci je ochutnat a proto vítejte v restauraci Fiesta, kousek od pražského hradu.
Naše smažené papričky Jalapeňos ve vás probudí touhu ochutnat další speciality připravované našimi kuchaři podle originálních receptů a vždy z čerstvých surovin.

Také u nás můžete oslavit narozeniny, nebo uspořádat párty pro vás a vaše přátelé. Připravíme vám velice speciální menu dle vášich přání, aby vaše fiesta byla nezapomenutelná.

Můžete si vychutnat Margharitu do džbánu, nebo plechového kýble, zde si každý sám dopřeje vrchovatou porci. Vaši přátelé budou nadšeni chutí jahod, manga, nebo limetky, vy zase z příjemné ceny.

Mexická kuchyně, to je ohňostroj barev, vůní a především chutí. Mexiko zas vůně exotiky a dobrodružství. Magická země s bohatou a pestrou minulostí, ale i přítomností, která není jen vyhledávanou turistickou perlou, ale i kulinářskou atrakcí.

Nově si v restauraci Fiesta přijdou na své i rodiny s dětmi. Tým restaurace pro ně připravil víkendové obědové slevy až do výšky 20% na celý účet.

To už stojí za to přijít do této stylové restaurace a ochutnat pravou mexickou domácí kuchyni.