!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Krajem vinic na kole, pěšky nebo in-linech
Letní sporty

Krajem vinic na kole, pěšky nebo in-linech

Výborná vína, osobitý přístup vinařů, kvalitní ubytování to vše nabízí Nový Přerov. Přijeďte se podívat a ochutnat burčák, víno, nasát atmosféru vinných sklepů.

Místo v mikulovské vinařské oblasti, kde prožijete klidnou dovolenou na kolech, můžete vyzkoušet in-line brusle - výborné trasy, projížďky na koních. Ochutnávky zdejších vín od malo vinařů. Kvalitní ubytování uprostřed vinic, mezi sklepy.

K toulkám jižní Moravou, buď na kole nebo pěšky neodmyslitelně patří vinohrady, vinné sklepy, kvalitní víno, kvalitní cyklo a in-line stezky, osobitý přístup vinařů a historické vinné sklepy. Jsme v srdci vinařské oblasti jen 300 m od hranice s Rakouskem. Lahodná vína zrají v sudech ve vinných sklepech pod Přerovským vrchem.

Z jeho vrcholu se nabízí krásný výhled na ves i do dalekého okolí. Nejstarší památkou v obci je kostel sv. archanděla Michaela ze 16. století. Až do roku 1945 žili v obci Charváti a Češi, poté byli Charváti odsunuti do vnitrozemí, obec byla dobydlena obyvateli z Bulharska.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020
17.7.
18.7.
Krojované hody v Jevišovce

Krojované hody v Jevišovce

Jevišovka, Jižní Morava
4.9.
Kiritof

Kiritof

Jevišovka, Jižní Morava
24.4.
Košt vín v Jevišovce

Košt vín v Jevišovce

Jevišovka, Jižní Morava
12.6.
Veloinlinebraní

Veloinlinebraní

Jevišovka, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí